Aç Olan Bedenin Değil Duygularınİdeal Kilonuz İçin Uygulama Kitabı

Nil Gün

Aç Olan Bedenin Değil Duygularınİdeal Kilonuz İçin Uygulama Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-31
YAZAR Nil Gün
ISBN 9752751699
DOSYA FORMATI 7,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Duygusal açlık, sevginin yerini yiyeceğin almasıdır. Çocukluk döneminde temel duygusal ihtiyaçların doyurulamamasından kaynaklanan boşluğu yiyecekle doyurma çabasıdır.Duygusal açlık bir boyutta hemen herkeste vardır. Doyurulmamış çocukluk ihtiyaçları, bastırılmış duygular, gizlenen duygular. Kaçımız bilinçli ebeveynler tarafından yetiştirildik ki.Duygusal açlığı doyurma ihtiyacı kilo verememenin en önemli nedenidir.Bu kitapta, on duygusal durumdan hangisinin senin duygusal açlığını tetiklediğini keşfedeceksin.Bedeninin bozulmuş olan olağanüstü hassas ve karmaşık sinir sistemini fabrika ayarına geri döndürmeyi öğreneceksin.Yemek yemenin neden otomatik tekrarlanan bir davranış haline geldiğini görüp açlık ve tokluk duygusunu yeniden ayırt etmeyi öğreneceksin.Kilo vermeni engelleyen psikolojik engelleri görecek bunları aşmanın yolunu keşfedeceksin.Endişeli olduğumuzda kendimizi yemekle “uyuşturabiliriz.” Haz yiyecekleri beyinde dopamin salgısını artırır ve geçici olarak kendimizi iyi hissederiz. Ama daha sonra gereksiz yere yediğimiz için suçluluk duyarız.Bu kitapta, uygulaması kolay, sonuçları mucizevi PiKi teknikleriyle endişe atıştırmalarını nasıl engelleyeceğini öğreneceksin.Belli yiyeceklere hayır demekte zorlanıyor, aç olmamana rağmen atıştırma arzusu duyuyor, hiç olmayacak saatlerde karnın acıkıyorsa gereksiz açlık duygusunu bastırmak için sana yardımcı olacak ve büyük ihtimalle hayatında ilk kez duyduğun yöntemleri keşfedeceksin.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aç Olan Bedenin Değil Duygularınİdeal Kilonuz İçin Uygulama Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aç Olan Bedenin Değil Duygularınİdeal Kilonuz İçin Uygulama Kitabı.

... uygulaması kolay, sonuçları mucizevi PiKi teknikleriyle endişe atıştırmalarını nasıl engelleyeceğini öğreneceksin ... Aç Olan Bedenin Değil Duyguların İdeal Kilonuz İçin Uygulama... ... . Doyurulmamış çocukluk ihtiyaçları, bastırılmış duygular, gizlenen duygular. Bedeninin bozulmuş olan olağanüstü hassas ve karmaşık sinir sistemini fabrika ayarına geri döndürmeyi öğreneceksin. Duygusal açlığı doyurma ihtiyacı kilo verememenin en önemli nedenidir. Bedeninin bozulmuş olan olağanüstü hassas ve karmaşık sinir sistemini fabrika ayarına geri döndürmeyi öğreneceksin ... Aç Olan Bedenin Değil Duyguların İdeal Kilonuz İçin Uygulama... ... . Bedeninin bozulmuş olan olağanüstü hassas ve karmaşık sinir sistemini fabrika ayarına geri döndürmeyi öğreneceksin. Bütünsel Kinesiyoloji Piki Bedenin Bilgeliği. küçük sarı cesaret kitabı. Nil Gün. 3.6/5 (6 ratings). İlgili Etiketler. kitap al kitaplık e kitap kitap yeni çıkan kitaplar ucuz kitap al. Aç olan bedenın değil duyguların ideal kılonuz için uygulama kitabı - nıl gün. ...Bedenin Değil Duyguların İdeal Kilonuz İçin Uygulama Kitabı. ve tokluk duygusunu yeniden ayırt etmeyi öğreneceksin. Haz yiyecekleri beyinde dopamin salgısını artırır ve geçici olarak... Doyurulmamış çocukluk ihtiyaçları, bastırılmış duygular, gizlenen duygular. Bedeninin bozulmuş olan olağanüstü hassas ve karmaşık sinir sistemini fabrika ayarına geri döndürmeyi öğreneceksin. Doyurulmamış çocukluk ihtiyaçları, bastırılmış duygular, gizlenen duygular. Bedeninin bozulmuş olan olağanüstü hassas ve karmaşık sinir sistemini fabrika ayarına geri döndürmeyi öğreneceksin. Doyurulmamış çocukluk ihtiyaçları, bastırılmış duygular, gizlenen duygular. Bedeninin bozulmuş olan olağanüstü hassas ve karmaşık sinir sistemini fabrika ayarına geri döndürmeyi öğreneceksin. 22.67 TL. Ama daha sonra gereksiz yere yediğimiz için suçluluk duyarız. Bu kitapta, uygulaması kolay, sonuçları mucizevi PiKi teknikleriyle endişe atıştırmalarını nasıl engelleyeceğini öğreneceksin. 25.18 TL. Ama daha sonra gereksiz yere yediğimiz için suçluluk duyarız. Bu kitapta, uygulaması kolay, sonuçları mucizevi PiKi teknikleriyle endişe atıştırmalarını nasıl engelleyeceğini öğreneceksin. 31.48 TL. Bu kitapta uygulaması kolay sonuçları mucizevi PiKi teknikleriyle endişe atıştırmalarını nasıl engelleyeceğini öğreneceksin. Belli yiyeceklere hayır demekte zorlanıyor aç olmamana... Duygusal açlığı doyurma ihtiyacı kilo verememenin en önemli nedenidir. Bedeninin bozulmuş olan olağanüstü hassas ve karmaşık sinir sistemin...