Minik GezginYolda Büyümek

İnci Sarıhan

Minik GezginYolda Büyümek
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-11-10
YAZAR İnci Sarıhan
ISBN 6054609437
DOSYA FORMATI 7,89 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnci ve Soner Sarıhan, bisikletin, doğanın büyüsüne kapılmış, çocuğunu farklı şekilde yetiştirmeye çalışan, doğada kaliteli zaman geçirmenin önemine inanan, bisikletin bir ulaşım aracı olduğunun altını çizmek için yazan, çizen, üreten, elinden geldiği kadar çöp üretmeyen, kendi elektriğini güneşten elde etmenin projelerini çizen, masallara inanan, sıra dışı bir aile.2005 yılında ev, iş ve alışveriş arasında geçen, ağırlığı altında ezildikleri sahte yaşamı terk edip bisikletleriyle yola düşen Sarıhan ailesi, bugüne kadar 24 ülkenin topraklarında bisiklet sürüp, on binlerce kilometre yol kat etti. Süper ebeveynlik pelerinlerini takmış anne İnci ve baba Soner Sarıhan, 2011 yılında gerçekleşen, 54 günde 3486 km yolun bisikletle kat edildiği bu mutlu biten masala ve alternatif bebek bakım yöntemlerine gönülden inanıyorlar. Büyük bir cesaretle atıldıkları maceralı serüven sırasında, anne sütünden yeni kesilmiş, henüz emzik ve bez kullanan 22 aylık oğullarının ağzından anlatıkları bu maceralı yolculuğun satır aralarında fısıldanan ebeveynlik sırları, ebeveynler için bir kaldıraç noktası ve "Bizim bebeğimiz uyumuyor, yemiyor, yerinde durmuyor" diye yakınanlara cevap olacak."Bisiklet başka dünyalara seyahat etmek için bir pasaport bizim için. Dünyayı, insanları, yeryüzünü, bitkileri, hayvanları tanımak ve hissetmek, içine tıkıldığımız ev, iş, okul gibi kutuların, akıllı telefonlar, bilgisayarlar gibi dışına çıkamadığımız çerçevelerin etkisinden kurtulmak için en güzel, en keyifli, en masum, egosu ve egzozu olmayan bir mucize." diyor Sarıhan ailesi.Siz de onların bu macerasına kulak vermeye hazır mısınız?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Minik GezginYolda Büyümek i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Minik GezginYolda Büyümek.

...ezildikleri sahte yaşamı terk edip bisikletleriyle yola düşen Sarıhan ailesi, bugüne kadar 24 ülkenin topraklarında bisiklet sürüp, on binlerce kilometre yol kat etti ... Minik Gezgin - Yolda Büyümek İnci Sarıhan ... . Minik Gezgin - Yolda Büyümek. Yazar : İnci Sarıhan;Soner Sarıhan Yayınevi : Esen Kitap Bu kategorideki tüm ürünler. Resimler. Öneri Kutusu. Minik Gezgin - Yolda Büyümek. Katalog Anasayfası. Minik Gezgin Yolda Büyümek. Yazar. İnci Sarıhan Ve Soner Sarıhan. Minik Gez.-Süper Bilimci. Minik Gezginler Dünya Dillerini Keşfediyor. İnci Sarıhan, Soner Sarıhan. Kitap Tanıtımı. İnci ve ... Minik Gezgin-YoldaBüyümek | Ebookscom ... . Yazar. İnci Sarıhan Ve Soner Sarıhan. Minik Gez.-Süper Bilimci. Minik Gezginler Dünya Dillerini Keşfediyor. İnci Sarıhan, Soner Sarıhan. Kitap Tanıtımı. İnci ve Soner Sarıhan, bisikletin, doğanın büyüsüne kapılmış, çocuğunu farklı şekilde yetiştirmeye çalışan... Ek olarak Minik Gezgin Yolda Büyümek isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Minik Gezgin Yolda Büyümek Kim Tarafından Yazıldı? İnci Sarıhan, Soner Sarıhan. İnci ve Soner Sarıhan, bisikletin, doğanın büyüsüne kapılmış, çocuğunu farklı şekilde yetiştirmeye çalışan, doğada kaliteli zaman geçirmenin önemine inanan... ...ağırlığı altında ezildikleri sahte yaşamı terk edip bisikletleriyle yola düşen Sarıhan ailesi, bugüne kadar 24 ülkenin topraklarında bisiklet sürüp, on binlerce kilometre yol kat etti. Minik Gezgin - Yolda Büyümek. Liste fiyatı: 32.41 TL. yaşamı terk edip bisikletleriyle yola düşen Sarıhan ailesi, bugüne kadar 24 ülkenin topraklarında bisiklet sürüp, on binlerce kilometre yol kat etti. ...Ağırlığı altında ezildikleri sahte yaşamı terk edip bisikletleriyle yola düşen Sarıhan ailesi, bugüne kadar 24 ülkenin topraklarında bisiklet sürüp, on binlerce kilometre yol kat etti. Minik Gezgin Yolda Büyümek. Marka : Esen Kitap. Tibet Çınar henüz 2 yaşında bile değil. Aylar boyunca bisikletle kat edilen yollar, ülkeler, ona konuşmayı, görmeyi, doğaya değer vermeyi öğretiyor....