Atasözü Kartları 2 / Resimden Atasözüne Atasözünden Açıklamaya

Atasözü Kartları 2 / Resimden Atasözüne Atasözünden Açıklamaya
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-05-29
YAZAR
ISBN 9752435216
DOSYA FORMATI 4,20 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Geçmişten günümüze kadar ulaşmış, uzun deneme ve gözlemlere dayanılarak söylenmiş ve halka mal olmuş öğüt verici nitelikteki sözlere atasözü denir.“Resimden Atasözüne, Atasözünden Açıklamaya” adlı bu çalışmada kartların ön yüzlerindeki görsellerden hareketle atasözüne ulaşılması ve arka yüzlerdeki atasözleriyle ilgili açıklamaların okunarak atasözünün kendisine ulaşılması amaçlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Atasözü Kartları 2 / Resimden Atasözüne Atasözünden Açıklamaya i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Atasözü Kartları 2 / Resimden Atasözüne Atasözünden Açıklamaya.

...eki görsellerden hareketle atasözüne ulaşılması ve arka yüzlerdeki atasözleriyle ilgili ... Resimden Atasözüne Atasözünden Açıklamaya - Atasözü Kartları... ... ... 11.78 TL. "Resimden Atasözüne, Atasözünden Açıklamaya" adlı bu çalışmada kartların ön yüzlerindeki görsellerden hareketle atasözüne ulaşılması ve arka yüzlerdeki atasözleriyle ilgili... 13.33 TL. "Resimden Atasözüne, Atasözünden Açıklamaya" adlı bu çalışmada kartların ön yüzlerindeki görsellerden hareketle atasözüne ulaşılması ve arka yüzlerdeki atasözleriyle ilgili... Geçmişten günümüze kadar ulaşmış, uzun deneme ve gözlemlere dayanılarak söylenmi ... Atasözü Kartları 2 / Resimden Atasözüne... | En Ucuzu Akakçe ... ... Geçmişten günümüze kadar ulaşmış, uzun deneme ve gözlemlere dayanılarak söylenmiş ve halka mal olmuş öğüt verici nitelikteki sözlere atasözü denir. Resimden Atasözüne, Atasözünden Açıklamaya... 22.22 TL. "Resimden Atasözüne, Atasözünden Açıklamaya" adlı bu çalışmada kartların ön yüzlerindeki görsellerden hareketle atasözüne ulaşılması ve arka yüzlerdeki atasözleriyle ilgili... ...gözlemlere dayanılarak söylenmiş ve halka mal olmuş öğüt verici nitelikteki sözlere atasözü denir. "Resimden Atasözüne, Atasözünden Açıklamaya" adlı bu çalışmada kartların ön yüzlerindeki... ...gözlemlere dayanılarak söylenmiş ve halka mal olmuş öğüt verici nitelikteki sözlere atasözü denir. "Resimden Atasözüne, Atasözünden Açıklamaya" adlı bu çalışmada kartların ön yüzlerindeki... 16.67 TL. "Resimden Atasözüne, Atasözünden Açıklamaya" adlı bu çalışmada kartların ön yüzlerindeki görsellerden hareketle atasözüne ulaşılması ve arka yüzlerdeki atasözleriyle ilgili......