Geleneksel Lezzet Soframız (kuşe-ciltli)

Müzeyyen Bayram

Geleneksel Lezzet Soframız (kuşe-ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-04-21
YAZAR Müzeyyen Bayram
ISBN 9756457122
DOSYA FORMATI 12,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mutluluğun yolunun mutfaktan geçtiğini hepimiz biliyoruz. Zengin çeşitleriyle dünyanın en büyük beş mutfağı arasında yer alan türk mutfağından derlenen bu kitaptaki yemek tarifleri, mutluluğunuza mutluluk katacak, sağlıklı nesiller yetiştirmenize katkıda bulunacaktır. Kitapta, genel tariflerden ve bölümlerden ayrı olarak, bir "yöresel yemekler" bölümü oluşturuldu. Bu bölümde ülkemizin birçok yöresinin en önemli ve en çok tercih edilen yemek tariflerine yer verildi. Yüzyıllara dayanan yemek kültürümüz, sahip çıkılması ve yaşatılması gereken en önemli kültür hazinelerimizden biri. Bu yemek kitabı vesilesi ile yemek kültürümüzü gelecek nesillerimize ulaştırma konusunda bulunacağımız en küçük bir katkı bizi mutlu kılacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Geleneksel Lezzet Soframız (kuşe-ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Geleneksel Lezzet Soframız (kuşe-ciltli).

...et Soframız (kuşe-ciltli), birçok otorite tarafından beğenilmiş fakat yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir ... Geleneksel Tadıyla Lezzet Soframız -Almanca Müzeyyen Bayram ... . Bizim konumuz ise bu değil. : Kuşe. Dili. : Türkçe. 9789756457120. 40383. Geleneksel Tadıyla Lezzet Soframız (Ciltli). Çelik Yayınevi. 22.92. Lezzet Soframız. Üst Başlık: Geleneksel Tadıyla. Kuşe - Sert Kapak Kuşe Sıvama Cilt - 55,00 TL - 978-975-6457-12-2. 1. Hamur, Karton Kapak. Sayfa Sayısı : 420. Kağıt Cinsi : Kuşe. Lezzet Soframız Geleneksel Tadıyla Ciltsiz Çelik Yayınevi Müzey ... Geleneksel Tadıyla Lezzet Soframız - Müzeyyen... | ilahiyatvakfi.com ... . 1. Hamur, Karton Kapak. Sayfa Sayısı : 420. Kağıt Cinsi : Kuşe. Lezzet Soframız Geleneksel Tadıyla Ciltsiz Çelik Yayınevi Müzeyyen Bayram. Kitap. Din, Mitoloji Kitapları. Lezzet Soframız [Geleneksel Tadıyla] (Ciltli-Kuşe). Müzeyyen Bayram. Mutluluğun yolunun mutfaktan geçtiğini hepimiz biliyoruz. Zengin çeşitleriyle dünyanın en büyük beş mutfağı arasında yer alan Türk mutfağından derlenen bu kitaptaki yemek... Geleneksel Tadıyla Lezzet Soframız. 37.5 50. Müzeyyen Bayram. Lezzet Sofrası (kuşe + Ciltli). 41.25 55. Türkçe. Kağıt Cins...