Ölü Zaman Gezginleri

Hasan Ali Toptaş

Ölü Zaman Gezginleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-04-21
YAZAR Hasan Ali Toptaş
ISBN 9754584354
DOSYA FORMATI 8,52 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Zamanın ve mekânın sonsuzca çeşitlendiği ve bu gelgitler içinde yok olduğu, hayalle gerçeğin, yaşamla ölümün birbirinin içinde eridiği öyküler bunlar. Var mı yok mu bilemediğiniz, zamanın hangi boyutunda, hangi köyün, hangi kentin hangi sokağında olduklarını kestiremediğiniz kadınlar, erkekler, garsonlar, bekçiler, köpekler; zamanda gezen ve gezdikleri yerlerde boşluklar bırakan, şöyle ya da böyle hep var olan gezginler...Hasan Ali Toptaş her kelimeyi ağırlığına, kokusuna, tadına göre seçerek yerleştirdiği öykülerinde, okuru kendi iç dünyasında, öncesi ve sonrasıyla zamanda ve dilin büyülü atmosferinde doyumsuz bir gezintiye çıkarıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ölü Zaman Gezginleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ölü Zaman Gezginleri.

... Kaf Dağı'ydı. Ulaşılan bu çıtaya bir tek yazarın kendi üslubuyla geliniyordu hatta ... Ölü Zaman Gezginleri Kitap Yorumu/HASAN ALİ TOPTAŞ📚 ... . Ölü Zaman Gezginleri. 2.2K likes. görünmez bir mezarlıktır zaman şairler dolaşır saf saf tenhalarında şiir söyleyerek kim duysa / korkudan ölür... See more of Ölü Zaman Gezginleri on Facebook. Toptaş'in Ölü Zaman Gezginleri kitabı için ne denilir bilmiyorum. Ancak böyle iç döküm yapmakta buldum çıkışı. Onun anlatım tekniği, Türkçesi, hikayeleri bizleri sözcüklerin gizemli dünyasına g ... Ölü Zaman Gezginleri, Hasan Ali Toptaş • Epilog • Şiir, Hikâye, Öykü... ... . Onun anlatım tekniği, Türkçesi, hikayeleri bizleri sözcüklerin gizemli dünyasına götürüyor. "Kaldı ki,kendi kendime açıklama yapsam bile,hangi kendime yapacaktım?Masanın birinde genç,birindeyse yaşlı ve yorgundum.Ben bana,ben bana bakıyordum.Daha sonra... Beğenilerine çok güvendiğim,ayrıca kendi yazılarında tarzını çok sevdiğim bir arkadaşımın "tam senlik" demesi ile tanıştığım kitap... Benim duygudurumum bunun altından kalkamaz desem de......