Arapça-Türkçe GünlükKelimeleri 2 Kartela Beyne Yedeyki

Arapça-Türkçe GünlükKelimeleri 2 Kartela Beyne Yedeyki
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-04-12
YAZAR
ISBN 6054487983
DOSYA FORMATI 5,84 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kartlar, söz konusu eserin, kelimeleri numarandırılarak kelime kartı şeklinde hazırlanmış olup kelimelerin arapça ve türkçelerine aynı numra verilerek ön-arka yüz şeklinde basılmıştır. Kartlar, 1. ve 2. kitap olmak üzere ayrı ayrı 2 kart halindedir. 1. Kartta 765 kelime 2. kartta 915 kelime mevcuttur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Arapça-Türkçe GünlükKelimeleri 2 Kartela Beyne Yedeyki i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Arapça-Türkçe GünlükKelimeleri 2 Kartela Beyne Yedeyki.

...tler,islam Timurtas Ucar Hoca Kuran-i Kerimi Kelime Kelime Ögren Arapca ... Arapça - Türkçe Kelimeler - El Arabiyyetü Beyne Yedeyk... ... ... Arapça Kartela. Yaklaşık 500 kelimeden oluşan kelime kartelası Arapça öğrencisinin günlük hayatta en çok kullanacağı kelimelerden oluşmaktadır. Arapça - Türkçe Kelimeler (2 Kartela) arıyorsan site site dolaşma! Arapça - Türkçe Kelimeler (2 Kartela). 2 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği. Ad: Arapça - Türkçe Kelimeler - El Arabiyyetü Beyne Yedeyk 1 ve 2. ... Arapça Diyalog - 2 | El Arabiyyetü Beyne Yedeyk - YouTube ... . Ad: Arapça - Türkçe Kelimeler - El Arabiyyetü Beyne Yedeyk 1 ve 2. kitap (2 Adet kartela), Yayınevi: Emin Yayınları, Kategori: Kitap, En Düşük Fiyat: 30 TL, Teklif Sayısı: 1... İçindekiler; 1. Kitap Selamlaşma ve Tanışma Aile Yurt, Kalınan Yer Günlük Hayat Yeme ve İçme Namaz Öğrenim, Öğretim İş, Eylem......