Keli ve Dimi

Dağıstan Çetinkaya

Keli ve Dimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-03-19
YAZAR Dağıstan Çetinkaya
ISBN 9752482418
DOSYA FORMATI 9,59 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Onlar siyah beyaz, sıcak ve soğuk, pamuk ve demir kadar birbirlerinden farklılar ! Ama bir an bile ayrı kalamayacak kadar da arkadaşlar! Biri arı gibi çalışkan, diğeri boş bir çuval kadar tembel!İki kafadar çakal KELİ ve DİMİ ile tanışın! Dağıstan Çetinkaya’nın etkileyici çizgileri eşliğinde heyecanlı ve neşeli bir macera sizi bekliyor !

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Keli ve Dimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Keli ve Dimi.

...kitaplarında görüyoruz ki yavru, kadın rahmine varan ve kadının kanıyla ve suyuyla karışan sudan olur, bu su kalınlaşır; kabalaşır ... Çizgi Roman - Bilge Çocuk Kitaplığı - Keli ve Dimi ... ... 13.50 TL. Keli ve DimiKeli ve Dimi - Onlar siyah beyaz, sıcak ve soğuk, pamuk ve demir kadar birbirlerinden farklılar ! Ama bir an bile ayrı kalamayacak kadar da arkadaşlar! 15 TL. Biri arı gibi çalışkan, diğeri boş bir çuval kadar tembel! İki kafadar çakal Keli ve Dimi ile tanışın! Dağıstan Çetinkaya'nın etkileyici çizgileri eşliğinde heyecanlı ve neşeli bir macera sizi bekliyor ! Keli ile Dimi. Herhalde en sevdiğimiz çakallar onlardır. Birbirine zıt bu iki karakter her olayda bizi keyiflendirmeye devam ediyorlar. Keli ve Dimi. Yaz ... Kelile ve Dimne - Ekşi Sözlük ... . Herhalde en sevdiğimiz çakallar onlardır. Birbirine zıt bu iki karakter her olayda bizi keyiflendirmeye devam ediyorlar. Keli ve Dimi. Yazan ve Çizen: Dağıstan Çetinkaya. 8.50 €. Biri arı gibi çalışkan, diğeri boş bir çuval kadar tembel! İki kafadar çakal Keli ve Dimi ile tanışın! Dağıstan Çetinkaya'nın etkileyici çizgileri eşliğinde heyecanlı ve neşeli bir macera sizi bekliyor ! Kargo dahil en ucuz11,39 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Keli ve Dimi. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 15 dakika önce Amazon Türkiye. Dağıstan Çetinkaya. Onlar siyah beyaz, sıcak ve soğuk, pamuk ve demir kadar birbirlerinden farklılar ! Ama bir an bile ayrı kalamayacak kadar da arkadaşlar! 11.25 TL. Ama bir an bile ayrı kalamayacak kadar da arkadaşlar! Biri arı gibi çalışkan, diğeri boş bir çuval kadar tembel! İki kafadar çakal Keli ve Dimi ile tanışın! Biri arı gibi çalışkan, diğeri boş bir çuval kadar tembel! İki kafadar çakal Keli ve Dimi ile tanışın! Dağıstan Çetinkaya'nın etkileyici çizgileri eşliğinde heyecanlı ve neşeli bir macera sizi bekliyor! Biri arı gibi çalışkan, diğeri boş bir çuval kadar tembel! İki kafadar çakal Keli ve Dimi ile tanışın! Dağıstan Çetinkaya'nın etkileyici çizgileri eşliğinde heyecanlı ve neşeli bir macera sizi bekliyor...