Kayıp Jeolojiler

İsmail Orhan Sönmez

Kayıp Jeolojiler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-03-21
YAZAR İsmail Orhan Sönmez
ISBN 6052882832
DOSYA FORMATI 4,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Şair, toplumsalın, rasyonel ve kılgısal evreninin dışında, dilin kavrayış olasılıklarının sınırlarında gezinerek insani dünyayı etkileyen ama farkındalığımızın dışında kalan büyük kuvvetleri, antikitenin ozanlık geleneğinde olduğu gibi dile getirmek, insanlığa duyurmak, yarı kutsal bir sezişle numenik dünya ile insanların dünyası arasında, hayatın ritmini kozmikle irtibatlandıran sacerdotal bir aracılık yapmak durumundadır. Wittgenstein’ın dediği gibi dünyayı doğru şekilde görmek isteyen ifadeleri aşmak zorundadır. İşte şiirin asıl fonksiyonu aklın ve dilin sınırlarını, ifadenin sınırlarını aşarak doğrudan bir dünya deneyimi için metafizik bir davettir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kayıp Jeolojiler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kayıp Jeolojiler.

...tılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Kayıp Jeolojiler kitabına benzeyen kitaplar ... Kayıp Jeolojiler | Okuoku.com ... . Kitabın basım bilgileri. Adı: Kayıp Jeolojiler. Kayıp Jeolojiler. %30. 21,67 TL. Kayıp Jeolojiler. İsmail Orhan Sönmez. HAVALE :15,02 TL %1 EFT İndirimi. Kayıp Jeolojiler kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Kayıp Jeolojiler - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. 16.25 TL. Şair, toplumsalın, rasyonel ve kılgısal evreninin dı ... Jeolojik Kökenli Ekstrem Olaylar ... . Ücretsiz Kargo. 16.25 TL. Şair, toplumsalın, rasyonel ve kılgısal evreninin dışında, dilin kavrayış olasılıklarının sınırlarında gezinerek insani dünyayı etkileyen ama farkındalığımızın dışında kalan büyük kuvvetleri... İsmail Orhan Sönmez. Şair, toplumsalın, rasyonel ve kılgısal evreninin dışında, dilin kavrayış olasılıklarının sınırlarında gezinerek insani dünyayı etkileyen ama farkındalığımızın dışında kalan... Kayıp Jeolojiler - İsmail Orhan Sönmez hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Kayıp Jeolojiler. 17,34 TL. Kargo dahil en ucuz15,17 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Kayıp Jeolojiler. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 3 adetSon güncelleme: 11 dakika önce idefix. Kayıp Jeolojiler kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Alış-Veriş Listeme Ekle. Kayıp Jeolojiler. Şair, toplumsalın, rasyonel ve kılgısal evreninin dışında, dilin kavrayış olasılıklarının sınırlarında gezinerek insani dünyayı etkileyen ama farkındalığımızın dışında kalan büyük kuvvetleri, antikitenin... Kayıp Jeolojiler İsmail Orhan Sönmez Gece Kitaplığı. Şair, toplumsalın, rasyonel ve kılgısal evreninin dışında, dilin kavrayış olasılıklarının sınırlarında gezinerek insani dünyayı etkileyen ama... 14.74 TL. Şair, toplumsalın, rasyonel ve kılgısal evreninin dışında, dilin kavrayış olasılıklarının sınırlarında gezinerek insani dünyayı etkileyen ama farkındalığımızın dışında kalan büyük kuvvetleri... 18.48 TL. Şair, toplumsalın, rasyonel ve kılgısal evreninin dışında, dilin kavrayış olasılıklarının sınırlarında gezinerek insani dünyayı etkileyen ama farkındalığımızın dışında kalan büyük kuvvetleri... 12.87 TL. Şair, toplumsalın, rasyonel ve kılgısal evreninin dışında, dilin kavrayış olasılıklarının sınırlarında gezinerek insani dünyayı etkileyen ama farkındalığımızın dışında kalan büyük kuvvetleri... Kayıp Jeolojiler Kayıp Jeolojiler İsmail Orhan Sönmez Gece Kitaplığı Şair, toplumsalın, rasyonel ve kılgısal evreninin dışında, dilin kavrayış olasılıklar...