Renklerle Org Öğretimi

Salih Aydoğan

Renklerle Org Öğretimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-07-11
YAZAR Salih Aydoğan
ISBN 9755097923
DOSYA FORMATI 10,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Renklerle Org Öğretimi, halen Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi GüzelSanatlar Bölümü' nde öğretim üyeliği yapan Dr. Salih Aydoğan tarafındankaleme alınmış ve çocukların ilk org eğitimine katkı sağlamak amacıylahazırlanmıştır. Özellikle küçük çocukların daha büyükler için yazılmışolan metodlar ile çalıştırılmaları telafisi mümkün olmayan hasarlara yolaçabilir ve uzun sürmesi planlanan sanat yolculuğu daha en başındahüsranla sonuçlanabilir.Renklerle Org Öğretimi, her notayı farklı bir renkle vererek çocuklarınota öğrenimi zevkli bir hale getirmektedir. Kitabın arka iç kapağındabulunan renkli etiketler orgun tuşlarına yapıştırılır ve çocuklarnotayla ilişkilendirilmiş renklere basarak çalmaya başlar. Daha sonraetiketler çıkarılır ve çocuklar notaları öğrenmiş olarak çalmayısürdürür. Çocuklar için özel olarak seçilmiş şarkılar rengarenkresimlerle bezenmiştir. Her şarkının altında eğitmenin çocuğun başarıdurumunu not alacağı kutucuklar bulunur. Kitapta armoni bilgisiunutulmamış ve çocukların kolay anlayabileceği bir yalınlıklaverilmiştir.Renklerle Org Öğretimi, orgun üzerinde kolayca dik durabilmesinisağlayan ergonomik spiral cildiyle beğeninize sunulmuştur. Bu kitapla,çocuklar öğrenmekten, eğitmenler de öğretmekten zevk alacaklar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Renklerle Org Öğretimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Renklerle Org Öğretimi.

...ale getirmektedir. Renklerle Org Öğretimi, orgun üzerinde kolayca dik durabilmesini sağlayan ergonomik spiral cildiyle beğeninize sunulmuştur ... Renklerle Org Öğretimi - Güncel Pdf İndir ... . Bu kitapla, çocuklar öğrenmekten, eğitmenler de öğretmekten zevk alacaklar. Dr. Salih Aydoğan. Renklerle Org Öğretimi, halen Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Bölümü'' nde öğretim üyeliği yapan Dr. Salih Aydoğan tarafından kaleme alınmış ve çocukların ilk org... Renklerle Org Öğretimi, orgun üzerinde kolayca dik durabilmesini sağlayan ergonomik spiral cildiyle beğeninize sunulmuştur. Bu kitapla, ... Renklerle Org Öğretimi - BKM Kitap ... ... Renklerle Org Öğretimi, orgun üzerinde kolayca dik durabilmesini sağlayan ergonomik spiral cildiyle beğeninize sunulmuştur. Bu kitapla, çocuklar öğrenmekten, eğitmenler de öğretmekten zevk alacaklar. Renklerle Org Öğretimi, orgun üzerinde kolayca dik durabilmesini sağlayan ergonomik spiral cildiyle beğeninize sunulmuştur. Bu kitapla, çocuklar öğrenmekten, eğitmenler de öğretmekten zevk alacaklar....