Melez Zamanlar

Ferruh Tunç

Melez Zamanlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-11-02
YAZAR Ferruh Tunç
ISBN 6054209088
DOSYA FORMATI 7,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Ferruh Tunç, karmaşık ve parçalanmış bir dünyayı ve onun bir bukalemun gibi durmadan biçimden biçime giren canlı ve cansız varlıklarını, yaşadığımız çağa özgü çarpıcı imgeler, ezgisel zenginlik taşıyan bir ritm düzeni ve hayranlık uyandıran bir lirizm ve ironiyle yansıtmayı başarıyor” (Cevat Çapan) Günümüz dünyası ilk kez şiir sanatına böyle doğrudan yansıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Melez Zamanlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Melez Zamanlar.

...ıkabilir. 9 TL. "Ferruh Tunç karmaşık ve parçalanmış bir dünyayı ve onun bir bukalemun gibi durmadan biçimden biçime giren canlı ve cansız varlıklarını yaşadığımız çağa özgü çarpıcı imgeler ezgisel ... Melez Zamanlar ... ... (#554807546). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Melez Zamanlar. melez-zamanlar etiketi için arama sonuçları. Necatigil Şiir Ödülü Ferruh Tunç'un. Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete... Melez Zamanlar-Ferruh Tunç ... Melez Zamanlar-Palme Kitabevi ... . Melez Zamanlar. melez-zamanlar etiketi için arama sonuçları. Necatigil Şiir Ödülü Ferruh Tunç'un. Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete... Melez Zamanlar-Ferruh Tunç en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Melez Zamanlar-Ferruh Tunç. Melez Zamanlar. Melez Zamanlar. Ferruh Tunç. Yayınevi: Sözcükler Yayınları. Melez Zamanlar kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Ferruh TUNÇ kitapları ve Sözcükler Yayınları 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Anasayfa Melez Zamanlar. 1. Melez Zamanlar Sözcükler Yayınları Ferruh Tunç. Sepete At Hemen Al. Melez Zamanlar, Ferruh Tunç, Sözcükler Yayınları. Konusu, yorumları ve özetini oku, satın al ISBN Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Bir Cümle Olmaya Geldim, Melez Zamanlar, Tunç... Şiir. Melez Zamanlar. Melez Zamanlar. Yeni. Ücretsiz Kargo. 9 TL. Ferruh Tunç, karmaşık ve parçalanmış bir dünyayı ve ...