Eğlenceli Bilmeceler

Eğlenceli Bilmeceler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-10-11
YAZAR
ISBN 6055112394
DOSYA FORMATI 9,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünya edebiyatında olduğu gibi Türk edebiyatında da önemli yere sahip olan bilmece nesneleri ve kavramları yeni tanımaya başlayan çocukların hem kelime hazinelerinin hem de muhakeme güçlerinin artmasında önemli bir yere sahiptir. Bununla birlikte eğlendirirken öğretmek ve düşünceyi geliştirmekgibi önemli rollere de sahiptir. Her biri zeka ürünü olan bilmeceler aynı zamanda milletlerin folklor ve zeka düzeylerini yansıtması açısından da önemli parametrelerden biridir. Kültürümüzün önemli parçalarından olan bilmecelerden bir seçki hazırlayarak sizlerin beğenisine sunduk. Keyifli okumalar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Eğlenceli Bilmeceler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Eğlenceli Bilmeceler.

...m, üstünde çayır biçerum. ( koyun). Bir ufacık mil taşı, dolanır dağı taşı ( göz) ... Komik Bilmeceler - Güzel Sözler ve Bilgi Kütüphanesi ... . Bilmece bildirmece el üstünde kaydırmaca. ( sabun ). Bilmeceler, Okul öncesi, Eğitim hakkında daha fazla fikir görün. Baby Knitting Patterns, Bilmeceler, Konuşma Ve Dil, Ççocuklar Ve Ebeveynlik, İletişim, Çocuklar Için Elişi. ...bilmeceyi fazla bulanıyor hiç kimsenin aklına gelmedi bilmeceler var ben her arkadaşımız yanlış düşünmüş ama ben onu diyorum onları çok teşekkür ederiz ve bilmeceler çok güzel biraz da bilmece. Zor bilmeceler ve cevapları 2019 Bilmece Nedir? Bilmeceler hızlı esprili bir cevapla bir s ... Bilmeceler, 94 Tane Bilmece, Komik Bilmeceler, Bulmacalar ... . Zor bilmeceler ve cevapları 2019 Bilmece Nedir? Bilmeceler hızlı esprili bir cevapla bir soru olabilir. Onlar sadece aniden gerçekleşmesini sağlayan bir cümle olabilir. Ben giderim o kalır. (Ayak izi). Ben giderim, o gider, güneşte beni izler. ( Gölge). Bilmece bildirmece, el üstünde kaydırmaca. (Sabun). Bir küçücük fıçıcık, içi dolu turşucuk. (Limon ). Komik bilmeceler, çocuklara komik bilmece, zor komik bilmeceler, bilmece, öğrenciler için komik bilmeceler, Komik bilmece. Kullanılmıs Orkite Ne Denir? Cevap : RedKit! ÇOCUKLAR İÇİN BİLMECELER VE CEVAPLARI. Gökte açık pencere, Kalaylı bir tencere. Ay. Bağlarım yürür, Çözerim durur. Ayakkabı....