Ben Makul Bir Adamım

Charles Bukowski

Ben Makul Bir Adamım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-03-16
YAZAR Charles Bukowski
ISBN 9752810778
DOSYA FORMATI 6,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bukowski’nin Türkçe’de ilk kez yayımlanan şiirleri…kimilerinin beniünlükimilerinindebüyük yazarolarak gördüğübu yerdendışarı bakarkenhiçbir şeyin fazla bir anlamıolmadığını biliyorumbaşından berikuşkulandığımgibi. Charles Bukowski dürüst ve içten sözlerle mücadele, dürüstlük, aşk, kadınlar, kumar ve gece alemleri hakkında yazıyor. Bir ömür boyu biriktirdiği hayat deneyimini kendi yaşadıklarından ve sıradan gibi görünen olaylardanyola çıkarak anlatıyor. Ben Makul Bir Adamım, Avi Pardo’nun türkçesiyle okuyucularla buluşuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ben Makul Bir Adamım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ben Makul Bir Adamım.

...rak anlatıyor. Ben Makul Bir Adamım, Avi Pardo'nun türkçesiyle okuyucularla buluşuyor ... Ben Makul Bir Adamım Pdf Oku | Kitappdffoku ... . Bir ömür boyu biriktirdiği hayat deneyimini kendi yaşadıklarından ve sıradan gibi görünen olaylardan yola çıkarak anlatıyor. Ben Makul Bir Adamım, Avi Pardo'nun türkçesiyle okuyucularla buluşuyor. Ben Makul Bir Adamım. Okuma listenize ekleyebileceğiniz yeni çıkmış 24 kitap. Yazan Kolektif 2 Nisan 2018. 24.65 TL. Bir ömür boyu biriktirdiği hayat deneyimini kendi yaşadıklarından ve sı ... Ben Makul Bir Adamım Charles Bukowski ... . 24.65 TL. Bir ömür boyu biriktirdiği hayat deneyimini kendi yaşadıklarından ve sıradan gibi görünen olaylardan yola çıkarak anlatıyor. Ben Makul Bir Adamım, Avi Pardo'nun türkçesiyle okuyucularla... 13.44 €. Bir ömür boyu biriktirdiği hayat deneyimini kendi yaşadıklarından ve sıradan gibi görünen olaylardan yola çıkarak anlatıyor. Ben Makul Bir Adamım, Avi Pardo'nun türkçesiyle okuyucularla... 18.67 TL. Bir ömür boyu biriktirdiği hayat deneyimini kendi yaşadıklarından ve sıradan gibi görünen olaylardan yola çıkarak anlatıyor. Ben Makul Bir Adamım, Avi Pardo'nun türkçesiyle okuyucularla... 21.01 TL. Bir ömür boyu biriktirdiği hayat deneyimini kendi yaşadıklarından ve sıradan gibi görünen olaylardan yola çıkarak anlatıyor. Ben Makul Bir Adamım, Avi Pardo'nun türkçesiyle okuyucularla... 20.74 TL. Bir ömür boyu biriktirdiği hayat deneyimini kendi yaşadıklarından ve sıradan gibi görünen olaylardan yola çıkarak anlatıyor. Ben Makul Bir Adamım, Avi Pardo'nun türkçesiyle okuyucularla... 22.91 TL. Bir ömür boyu biriktirdiği hayat deneyimini kendi yaşadıklarından ve sıradan gibi görünen olaylardan yola çıkarak anlatıyor. Ben Makul Bir Adamım, Avi Pardo'nun türkçesiyle okuyucularla... 29 TL. Bir ömür boyu biriktirdiği hayat deneyimini kendi yaşadıklarından ve sıradan gibi görünen olaylardan yola çıkarak anlatıyor. Ben Makul Bir Adamım, Avi Pardo'nun türkçesiyle okuyucularla... 20.74 TL. Bir ömür boyu biriktirdiği hayat deneyimini kendi yaşadıklarından ve sıradan gibi görünen olaylardan yola çıkarak anlatıyor. Ben Makul Bir Adamım, Avi Pardo'nun türkçesiyle okuyucularla... Bir ömür boyu biriktirdiği hayat deneyimini kendi yaşadıklarından ve sıradan gibi görünen olaylardan yola çıkarak anlatıyor. Ben Makul Bir Adamım, Avi Pardo'nun türkçesiyle okuyucularla buluşuyor. Kitap seven herkese merhaba. Günün ilk kitabı Bukowski'nin dilimize ilk defa çevrilen şiirlerinden oluşan 'Ben Makul bir Adamım' kitabı. Bukowski okumayı seviyorum... 34.22 TL. Ben Makul Bir AdamımBen Makul Bir Ada...