Sünnet Savunması

Mahmut Toptaş

Sünnet Savunması
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-03-21
YAZAR Mahmut Toptaş
ISBN 6055000813
DOSYA FORMATI 10,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sünnetin korunması bana düşmez. Rasülü (sas)'nü insanlara karşı koruyan Allah (c.c.) Rasülün'ün sünnetinide bugüne kadar korumuş, kıyamete kadarda koruyacaktır.Tarihte binlercesi kokar ağızlarıyla Kur'an ve sünneti söndürmek için üflemişler ama Kur'an'ı indiren, Rasülü'nü gönderen Allah (c.c.) olduğundan söndürememişler ve 1400 yıl sonra bize kadar getirmişler.Tarihte binlerce insan uydurma hadisler katmaya çalışmışlar ancak sünnet denizi o uydurma sözleri bir leş gibi onu dışına atmış ve hadis denizinin dalgaları sonradan atılan zehirli maddeleri temizlemişler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sünnet Savunması i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sünnet Savunması.

...zümreyi ise başta Buhari, Müslim olmak üzere hadis kitaplarını âdeta kutsal kitaplar gibi görerek içerisindeki rivayetleri ehl-i sünnet savunması adına ayetmiş gibi müdafaa edenler oluşturmakta ... Sünnet Savunması ... . Yani Kur'an ve Sünnet onlar için ayrılmaz bir bütündü Ama şu an bizler, Kur'an'ı ve Sünnet'i iki ayrı kaynak olarak ele alıyoruz Ayetle devam edelim: حَتّٰى يُحَكِّمُوكَ (Seni hakem kılmadıkları sürece…) Kitabın Adı: Sünnet Savunması. Yazarı:Mahmut Toptaş. Sayfa Sayısı: 67. SÜNNET SAVUNMASI MGV Yayınları 40 Yıllık birikim... BCGHLMP4. Sünnet Savunması en ucuz fiyatlarla Lazımbana.com'da, Bu ürünü farklı ödeme seçenekler ... Sünnet Savunması Mahmut Toptaş ... . Yazarı:Mahmut Toptaş. Sayfa Sayısı: 67. SÜNNET SAVUNMASI MGV Yayınları 40 Yıllık birikim... BCGHLMP4. Sünnet Savunması en ucuz fiyatlarla Lazımbana.com'da, Bu ürünü farklı ödeme seçenekleri ile güvenle satın almak için hemen tıklayın! Mahmut Toptaş. S...