Masumiyet Daima

Eda Tezcan

Masumiyet Daima
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-10-25
YAZAR Eda Tezcan
ISBN 9759957681
DOSYA FORMATI 5,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Burası Kuaför Tufan… Burada yalnız Cengiz çalar. Tufan,Ufukmahallesindeufacık,küflübirdükkânişletiyor.Neçırağıvar,nebirçalışanı. İşinikendi görenlerden… Tufan’ın dükkânına büyükler gelmez. Yalnızca çocuklara mahsus bir kuaför salonu burası…Kız, erkek ayırt etmez. Herkesin saçını kırpar. Kırpar diyorum zira koyun kırpar gibi kırpar. Tek model şansı vardır: Amerikan tıraşı. Üstlerden kısalt, yanlara da bir makine çek. Kızlara arkada bir parmak kalınlığında küçük bir kuyruk bırakır. Oğlanları kısacık keser. Kimse de beğenmezlik etmez. Bunca yıllık müşterisiyim. Daha şikâyet eden görmedim. Çünkü Tufan’ın müşterilerinin ortak bir özelliği var: Hepsi bitli!”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Masumiyet Daima i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Masumiyet Daima.

...dükkân işletiyor. Ne çırağı var, ne bir çalışanı ... Masumiyet Daima Eda Tezcan ... . İşini kendi görenlerden… 8.40 TL. "Burası Kuaför Tufan… Burada yalnız Cengiz çalar. Tufan, Ufuk mahallesinde ufacık, küflü bir dükkân işletiyor. Ne çırağı var, ne bir çalışanı. İşini kendi görenlerden… 7.33 TL. DERGAH YAYINLARI , Masumiyet Daima için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. 7 TL. "Burası Kuaför Tufan… Burada yalnız Cengiz ça ... Türk Edebiyatı - Dergah Yayınları - Masumiyet Daima ... . 7 TL. "Burası Kuaför Tufan… Burada yalnız Cengiz çalar. Tufan, Ufuk mahallesinde ufacık, küflü bir dükkân işletiyor. Ne çırağı var, ne bir çalışanı. İşini kendi görenlerden… Eda Tezcan. "Burası Kuaför Tufan… Burada yalnız Cengiz çalar. Tufan, Ufuk mahallesinde ufacık, küflü bir dükkân işletiyor. Ne çırağı var, ne bir çalışanı. İşini kendi görenlerden… 7.30 TL. "Burası Kuaför Tufan… Burada yalnız Cengiz çalar. Tufan, Ufuk mahallesinde ufacık, küflü bir dükkân işletiyor. Ne çırağı var, ne bir çalışanı. İşini kendi görenlerden… 8.70 TL. "Burası Kuaför Tufan… Burada yalnız Cengiz çalar. Tufan, Ufuk mahallesinde ufacık, küflü bir dükkân işletiyor. Ne çırağı var, ne bir çalışanı. İşini kendi görenlerden… Masumiyet Daima-Eda Tezcan-Dergah Yayınları-Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 96 -Basım Yılı 2016 | Burası Kuaför Tufan… Masumiyet Daima. Yayınevi: Dergah Yayınları. Eda Tezcan'a yeni çıkan öykü kitabı Masumiyet Daima'yı sorduk. 6.75 TL. "Burası Kuaför Tufan… Burada yalnız Cengiz çalar. Tufan, Ufuk mahallesinde ufacık, küflü bir dükkân işletiyor. Ne çırağı var, ne bir çalışanı. İşini kendi görenlerden… 8.50 TL. "Burası Kuaför Tufan… Burada yalnız Cengiz çalar. Tufan, Ufuk mahallesinde ufacık, küflü bir dükkân işletiyor. Ne çırağı var, ne bir çalışanı. İşini kendi görenlerden… `Burası Kuaför Tufan… Burada yalnız Cengiz çalar. Tufan, Ufuk mahallesinde ufacık, küflü bir dükkân işletiyor. Ne çırağı var, ne bir çalışanı. İşini kendi görenlerden… Tufan`ın dükkânına büyükler gelmez....