Bana Beş Dakikanızı Verir misiniz?

Mustafa Acungil

Bana Beş Dakikanızı Verir misiniz?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-10-21
YAZAR Mustafa Acungil
ISBN 6059387033
DOSYA FORMATI 6,8 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bilim kurgu öykü kitabı Kurgunun Sonu ile okurlarıyla buluşan Mustafa Acungil'den 15 asra yayılan bir fantastik kurgu eseri!Yaşlı bir tarih profesörü, 600'lü yıllarda yaşamış yaşlı bir gezgin ve asırlar boyunca oluşan Alef karakteri. Günümüz ve geçmiş arasında koşut bir sarmalda ilerleyen romanı elinizden bırakamayacaksınız.Bir arkadaşınız ya da tanımadığınız bir insan bir daha 'Bana beş dakikanızı verir misiniz?' diye sorduğunda, cevap vermeden önce düşünün. Hatta siz en iyisi önce bu romanı okuyun, öyle cevap verin!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bana Beş Dakikanızı Verir misiniz? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bana Beş Dakikanızı Verir misiniz?.

...e okurlarıyla buluşan Mustafa Acungil'den 15 asra yayılan bir fantastik kurgu eseri! Bir arkadaşınız ya da tanımadığınız bir insan bir daha 'Bana beş dakikanızı verir misiniz?' diye sorduğunda, cevap vermeden önce düşünün ... Bana Beş Dakikanızı Verir Misiniz? Fiyatları ve... | En Ucuzu Akakçe ... . ...ya da tanımadığınız bir insan bir daha `Bana beş dakikanızı verir misiniz?` diye sorduğunda, cevap vermeden önce düşünün. Hatta siz en iyisi önce bu romanı okuyun, öyle cevap verin! Bukra / Alef / Bana beş dakikanızı verir misiniz? Mustafa Acungil. ...ya da tanımadığınız bir insan bir daha 'Bana beş dakikanızı verir misiniz?' diye sorduğunda, cevap vermeden önce düşünün. Hatta siz en iyisi önce bu romanı okuyun, öyle cevap verin! Bir arkadaşınız ya da tanımadığ ... Bana Beş Dakikanızı Verir Misiniz? | Kitapsepeti - Online Kitap... ... . ...ya da tanımadığınız bir insan bir daha 'Bana beş dakikanızı verir misiniz?' diye sorduğunda, cevap vermeden önce düşünün. Hatta siz en iyisi önce bu romanı okuyun, öyle cevap verin! Bir arkadaşınız ya da tanımadığınız bir insan bir daha 'Bana beş dakikanızı verir misiniz?' diye sorduğunda, cevap vermeden önce düşünün. Bana Beş Dakikanızı V...