Deadpool - Yaşayan Ölülerin Dönüşü

Cullen Bunn

Deadpool - Yaşayan Ölülerin Dönüşü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-10-18
YAZAR Cullen Bunn
ISBN 6059155243
DOSYA FORMATI 12,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Deadpool: Yaşayan Ölülerin Gecesi sizlere, geveze paralı askerin kendini bir zombi kıyametinin ortasında buluş öyküsünü anlatıyordu. Kahramanımız neticede bu salgına bir çare bulmayı başarmış - ve Deadpool'u yiyen her zombi... bir Deadpool'a dönüşmüştü. "Ve sonsuza dek mutlu yaşadılar," öyle değil mi?Orada durun bakalım! Zira ortalıkta dolanan Deadpool sürüleri, aç zombilerden çok daha beter olabilir! Dünya artık zilyonlarca Deadpool'un ve zilyonlarca zombinin istilası altında. Ve Liz adında bir kız yalnızca sabaha sağ çıkmanın derdinde. Peki, Liz'in o kaotik sürünün içinde iyi bir Deadpool'a rastlamış olması mümkün mü?Ayrıca: Deadpoollar tarafından istila edilmiş bir gezegen neden tehlikeli olsun ki? Gülmekten karınlarımıza ağrılar gireceği için mi? Aşırı dozda mükemmelliğe maruz kalacağımız için mi? Her şeyin fazlası zarar olabilir mi?Bunun nasıl sonuçlanacağına dair gerçekten hiçbir fikrim yok.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Deadpool - Yaşayan Ölülerin Dönüşü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Deadpool - Yaşayan Ölülerin Dönüşü.

...pool - Yaşayan Ölülerin Dönüşü. Yeni ... Deadpool - Yaşayan Ölülerin Dönüşü - Cullen Bunn : %25 İndirimli ... . Ücretsiz Kargo. Kahramanımız neticede bu salgına bir çare bulmayı başarmış - ve Deadpool'u yiyen her zombi... bir Deadpool'a dönüşmüştü. Deadpool Yaşayan Ölülerin Dönüşü kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Deadpool: Yaşayan Ölülerin Gecesi sizlere, geveze paralı askerin kendini bir zombi kıyametinin ortasında buluş öyküsünü anlatıyordu. Yaşayan Deadpool'un Dönüşü: 6/10. d ... Deadpool: Yaşayan Ölülerin Dönüşü - JBC Yayıncılık ... . Yaşayan Deadpool'un Dönüşü: 6/10. deadpool - yaşayan ölülerin dönüşü - (cullen bunn)deadpool: yaşayan ölülerin gecesi sizlere, geveze paralı askerin kendini bir zombi kıyametinin ortasında buluş öyküsünü anlatıyordu... Deadpool - Yaşayan Ölülerin Dönüşü en uygun fiyata sizleri bekliyor. Kahramanımız neticede bu salgına bir çare bulmayı başarmış - ve Deadpool'u yiyen her zombi... bir Deadpool'a dönüşmüştü. Cullen Bunn - Deadpool - Yaşayan Ölülerin Dönüşü kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Zira ortalıkta dolanan Deadpool sürüleri, aç zombilerden çok daha beter olabilir! 19.50 TL. Deadpool: Yaşayan Ölülerin Gecesi sizlere, geveze paralı askerin kendini bir zombi kıyametinin ortasında buluş öyküsünü anlatıyordu. Açıklamalar. Ürün Özellikleri. Deadpool: Yaşayan ölülerin Gecesi sizlere, geveze paralı askerin kendini bir zombi kıyametinin ortasında buluş öyküsünü anlatıyordu. Deadpool: Yaşayan Ölülerin Gecesi sizlere, geveze paralı askerin kendini bir zombi kıyametinin ortasında buluş öyküsünü anlatıyordu. Deadpool: Yaşayan Ölülerin Gecesi sizlere, geveze paralı askerin kendini bir zombi kıyametinin ort...