Naif Süper (Naiv.Super)

Erlend Loe

Naif Süper (Naiv.Super)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-09-15
YAZAR Erlend Loe
ISBN 9758616196
DOSYA FORMATI 5,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

25 yaşındaki kahramanın iki arkadaşı vardır. Biri iyi, biri kötü.Ve bir de, pek sevimli olmayan bir ağabeyi. Ağabeyine kroket oyununda yenilince, dünyası başına çöker.Yaşamının anlamanı bulmakta zorlanan genç adam, yüksek lisans yaptığı üniversiteyi bırakır. Her şeyin listesini çıkarmaya başlar, meteorolog arkadaşına fakslar yollar, komşunun küçük oğlu ile arkadaş olur. Yaşamın özüne varmak ve en iyi şekilde yaşayabilmek için yanıp tutuşur.Norveç'te çoksatanlar listesinde uzun süre kalan kitap on dilde yayınlandı.Naif.Süper. çok karmaşık meseleler üzerine yazılmış çok basit ve eğlenceli bir öyküyü anlatıyor. Bu kitap bilgelik ve naifliğin tuhaf bir karışımı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Naif Süper (Naiv.Super) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Naif Süper (Naiv.Super).

...al title: Naiv.Super.) is a novel by the Norwegian Erlend Loe ... Naif.süper. ... . It was first published in 1996 in Norwegian, and proved to be very popular. NAIV. SUPER. Erlend Loe - NAİF SÜPER kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Erlend Loe, naif sorular sormaya bir tek çocukların hakkı olduğu gerçeğinden yola çıkıyor. Play Superfighters Game - Fight your way against enemies by shooting, punching, smashing and blowing up them through multiple difficulty levels in this game. Naiv. Super. is a 1996 novel by Norwegian author Erlend Loe ... Instagram | Naivsuper ... . Naiv. Super. is a 1996 novel by Norwegian author Erlend Loe. See more of Naiv. Super. on Facebook. Naif. Süper - Erlend Loe. Siren Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 192 Puan. Dopler, daha zeki, kıvrak bir adam, Naif. Süper'in kahramanı ise daha naif, hafif şapşal, basit bir karakter. Naif Süper'i okurken muhtemelen kendinizi bu karakterle özdeşleştirmeyeceksiniz. Ülkemizde Doppler romanıyla tanınan ve Norveç'in en çok okunan yazarlarından biri olan Erlend Loe'dan sadeliğiyle pırıl pırıl parlayan ve tüm dünyada ses getirmiş eğlenceli bir roman: Naif. Süper. Du er her: Skole > Emnekatalogen > Litterære verk > Naiv.Super. Inneholder en del spesifikke oppgaver, men også et solid sammendrag av "Naiv.Super." og en stiloppgave. E-Posta İle İzle. ERLEND LOE - naif. süper. Bağlantıyı al. Tüm dünyada yirmi dilde okuruyla buluşan Naif. Süper'in basitliğindeki bilgeliğe hayran kalacak, bilgeliğinin basitliğinden ilham alacaksınız. Ülkemizde Doppler romanıyla tanınan ve Norveç'in en çok okunan yazarlarından biri olan Erlend Loe'dan sadeliğiyle pırıl pırıl parlayan ve tüm dünyada ses getirmiş eğlenceli bir roman: Naif. Süper. 18.70 TL. Tüm dünyada yirmi dilde okuruyla buluşan Naif. Süper'in basitliğindeki bilgeliğe hayran kalacak, bilgeliğinin basitliğinden ilham alacaksınız. "Sayfalarından yaratıcılık ve yetenek akıyor.". Ülkemizde Doppler romanıyla tanınan ve Norveç'in en çok okunan yazarlarından biri olan Erlend Loe'dan sadeliğiyle pırıl pırıl parlayan ve tüm dünyada ses getirmiş eğlenceli bir roman: Naif...