Stratejik İletişimGüvenlik Odaklı Algı Yönetimi Paradigmaları

Rıza Güler

Stratejik İletişimGüvenlik Odaklı Algı Yönetimi Paradigmaları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-03-23
YAZAR Rıza Güler
ISBN 6052290071
DOSYA FORMATI 8,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Günümüz güvenlik ve iletişim ortamında bir devletin, belirlenen stratejik hedeflere ulaşmak, bekası ve çıkarlarını koruması maksadıyla, tüm millî güç unsurlarının etkinliğini ve saygınlığını artıracak şekilde iletişim stratejilerini oluşturması en önemli problem sahalarından birisidir. Dr. Rıza Güler, güvenlik alanında bilimsel olarak doğru ve etkili bir iletişim stratejisinin oluşturulması, yönetilmesi ve uygulanması konusunda yol gösterici bir kaynağı bizlerin dikkatine sunuyor. Stratejik iletişimin; algı yönetimi, halkla ilişkiler, kamu diplomasisi, bilgi harbi, psikolojik harp ve propaganda kavramlarıyla ilişkisini ortaya koyarak stratejik, operatif ve taktik seviyelerde uygulanabilecek örnek bir model öneriyor. Stratejik İletişim; Uluslararası Güvenlik ve Terörizm, Siyaset Bilimi, Politik Psikoloji ve İletişim çalışanları için mutlaka okunması ve yararlanılması gereken, güvenlik odaklı stratejik iletişim alanında bugüne kadar yapılmış en kapsamlı çalışmadır. Dr. Rıza Güler, sahip olduğu onlarca yıllık deneyim ve saha tecrübesini, ciddi kuramsal bir alt yapıyla tahkim ederek yeni araştırmalara ve tartışmalara kaynak teşkil edecek bir yapıta imza atmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Stratejik İletişimGüvenlik Odaklı Algı Yönetimi Paradigmaları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Stratejik İletişimGüvenlik Odaklı Algı Yönetimi Paradigmaları.

...ı Güvenlik ve Terörizm, Siyaset Bilimi, Politik Psikoloji ve İletişim çalışanları için mutlaka okunması ve yararlanılması gereken, güvenlik odaklı stratejik ... Stratejik İletişimGüvenlik Odaklı Algı Yönetimi Paradigmaları ... ... Stratejik iletişimin; algı yönetimi, halkla ilişkiler, kamu diplomasisi, bilgi harbi, psikolojik harp ve gereken, güvenlik odaklı stratejik iletişim alanında bugüne kadar yapılmış en kapsamlı çalışmadır. Stratejik İletişim Güvenlik Odaklı Algı Yönetimi Paradigmaları. okunması ve yararlanılması gereken güvenlik odaklı stratejik iletişim alanında bugüne kadar yapılmış en kapsamlı çalışmadır. Stratejik iletişimin; algı ... Stratejik İletişimGüvenlik Odaklı Algı Yönetimi Paradigmaları ... . okunması ve yararlanılması gereken güvenlik odaklı stratejik iletişim alanında bugüne kadar yapılmış en kapsamlı çalışmadır. Stratejik iletişimin; algı yönetimi, halkla ilişkiler, kamu diplomasisi, bilgi harbi ve yararlanılması gereken, güvenlik odaklı stratejik iletişim alanında bugüne kadar yapılmış en kapsamlı çalışmadır. Stratejik iletişimin; algı yönetimi, halkla ilişkiler, kamu diplomasisi, bilgi harbi, psikolojik harp ve gereken, güvenlik odaklı stratejik iletişim alanında bugüne kadar yapılmış en kapsamlı çalışmadır. 22.50 TL. Stratejik İletişim; Uluslararası Güvenlik ve Terörizm, Siyaset Bilimi, Politik Psikoloji ve İletişim çalışanları için mutlaka okunması ve yararlanılması gereken, güvenlik odaklı stratejik... 25.50 TL. Stratejik İletişim; Uluslararası Güvenlik ve Terörizm, Siyaset Bilimi, Politik Psikoloji ve İletişim çalışanları için mutlaka okunması ve yararlanılması gereken, güvenlik odaklı stratejik... Stratejik iletişimin; algı yönetimi, halkla ilişkiler, kamu diplomasisi, bilgi harbi, psikolojik harp ve gereken, güvenlik odaklı stratejik iletişim alanında bugüne kadar yapılmış en kapsamlı çalışmadır. Stratejik iletişimin; algı yönetimi, halkla ilişkiler, kamu diplomasisi, bilgi harbi, psikolojik harp ve gereken, güvenlik odaklı stratejik iletişim alanında bugüne kadar yapılmış en kapsamlı çalışmadır. 19.50 TL. Stratejik İletişim; Uluslararası Güvenlik ve Terörizm, Siyaset Bilimi, Politik Psikoloji ve İletişim çalışanları için mutlaka okunması ve yararlanılması gereken, güvenlik odaklı stratejik... Stratejik iletişimin; algı yönetimi, halkla ilişkiler, kamu diplomasisi, bilgi harbi, psikolojik harp ve gereken, güvenlik odaklı stratejik iletişim alanında bugüne kadar yapılmış en kapsamlı çalışmadır. Stratejik iletişimin; algı yönetimi, halkla ilişkiler, kamu diplomasisi, bilgi harbi, psikolojik harp ve gereken, güvenlik odaklı ...