İslam Kahramanları 3 Cilt Adedi

Sadık Dana

İslam Kahramanları 3 Cilt Adedi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Sadık Dana
ISBN 9756736357
DOSYA FORMATI 8,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir kavm ki Allahü Teala ve tekaddes hazretlerinin rızasını kazanır, orada hep bahar havası tecelli eder. Bolluk, bolluk gene bolluk.Osmanlı Türklerinin ilayı kelimetullah aşkıyla yanan gönüllerine Hakk celle ve ala hazretleri daima sukün ve bereketini inzal etmiş her sahada onları muvaffak kılmış.Onların devirlerinde binlerce kahraman yetişmiş şehid olanın veya azl edilenin yerine bir yenisini bulup koymakda sıkıntı çekilmemiş.Denizlere hakim olunmuş, Akdeniz bir Türk gölü haline getirilmiş, Onları hiç bir zorluk meşakkat yollarından çeviremiyordu. Çünkü Allah ve vatan sevgisi onların ta ciğerlerine kadar işlemişdi.Barbaroslar, Turgut Reisler, Seydi Reisler, Mezomurtu Hüseyin Paşalar, Cezairli Hasan Paşalar, Piyale Paşalar, Kılıç Ali Paşalar (yeni tabirle Amiraller) hep bu vatanın evladları idi. Daha bunlar gibi yüzlerce değerli kahraman amiraller yetişmişdi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İslam Kahramanları 3 Cilt Adedi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İslam Kahramanları 3 Cilt Adedi.

...m Kahramanları 3 Cilt takım \e-kitap Türkçe\ pdf İslam Kahramanları 3 Cilt Adedi ... İndir veya ücretsiz neredeyse kitabı satın "Islam Kahramanları 3 Cilt..." ... . Yazar. Sadık Dana. Kağıt boyut=40 alt=İslam Kahramanları 3 Cilt. İslam Kahramanları - 3 Yazar : ,Sadık Dana, Erkam Yayınları %15 indirim Fiyat : 13,60 TL Kategori : İslam,Diğer,Araştırma-İnceleme,Biyografi - Otobiyografi, - Kredi Kartı,Kapıda Ödeme Cilt Durumu. Islam Kahramanları 3 Cilt takım. Yazar: Sadık Dana. Elinizdeki eser, okuyucusunu, cihad ruhuna ve omurleri Allah yol ... İslam Kahramanları - 3 | benlikitap.com ... . Yazar: Sadık Dana. Elinizdeki eser, okuyucusunu, cihad ruhuna ve omurleri Allah yolunda cihadla gecmis kahramanlara refik kılmak arzusuyla kaleme alındı. İslâm Kahramanları -3-. Hemen al. İSLÂM KAHRAMANLARI -3- / SÂDIK DÂNÂ 178 SayfaFotoğrafta Görülen Kitap. 8,00 tl. Sahih-i Buhari - ikinci cilt....