Metal Fırtına-4 Turan

Orkun Uçar

Metal Fırtına-4 Turan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-11-18
YAZAR Orkun Uçar
ISBN 9752109520
DOSYA FORMATI 11,59 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ekip lideri kolunu diğerlerine uzatıp parmaklarını açtı. Yumruk yaptığı anda ateş başlayacaktı. Diğerleri onu gözlüyordu ama birdenbire liderlerinin kafasının boynundan kayıp yere düştüğünü gördüler, ardından bedeni yana devrildi. Tam önündeki toprak sanki canlanmış ve onun canını almıştı."Kızıl Şaman Koray çıplak vücudu kurbanlarının kanıyla boyanmış halde ayakta duruyordu. Elindeki kısa kılıçtan hâlâ kan damlıyor-du. Çekik gözlü cansız suratlara baktı. Çin gizli istihbarat servisi GRI’ya bağlı ölüm timiydi bu. Bekliyordu bu saldırıyı. Ama kurdun inine böyle girilemezdi."Binlerce insan geride iz bırakmayan bir katil tarafından yok ediliyor.Dünya korku içinde.Tek umut Gökhan Birdağ liderliğindeki Türk timinde!Kızıl Şaman Koray ne saklıyor?Şaman kehanetlerindeki kıyamet "Kalgançı Çak" geldi mi?!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Metal Fırtına-4 Turan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Metal Fırtına-4 Turan.

...ran - Orkun Uçar. İade Koşulları. Tüm Satıcılar ... Metal Fırtına 4 - Turan ... . Metal Fırtına 4 - Turan - Orkun Uçar. Ekip lideri kolunu diğerlerine uzatıp parmaklarını açtı. Goodreads helps you keep track of books you want to read. Start by marking "Turan (Metal Fırtına, #4)" as Want to Read Let us know what's wrong with this preview of Turan by Orkun Uçar. Read diriliş from the story metal fırtına 4 turan by feramis with 2,349 reads. vakti, sdfsasadsad, metal. Önsöz 1948'den beri yak ... Metal Fırtına 4 Turan - Diriliş - Wattpad ... . vakti, sdfsasadsad, metal. Önsöz 1948'den beri yakın tarihimiz, özellikle Milli... Bu sayfada sizin için tüm bilgileri topladık Metal Fırtına 4 - Turan - Orkun Uçar kitap, ücretsiz indir, hoş okuma sevgili okuyucular için benzer kitaplar, yorumlar, yorumlar ve bağlantılar aldı. Metal Fırtına- 4 Turan kitabının ilk birkaç sayfasını okuyun. İçeriğine ve konusuna gözatın. Almadan önce fikir sahibi olun. Farklı satın alma kanallarına bakın, arkadaşlarınızla paylaşın. Orkun Uçar adlı yazara ait Metal Fırtına 4 Turan kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %25 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Şaman kehanetlerindeki kıyamet "Kalgançı Çak" geldi mi?! Metal Fırtına 4 - Turan - Orkun Uçar Web sitemizden ücretsiz okuyabileceğiniz bu harika kitabı hala ekleyebilirsiniz. Metal Fırtına 4 - Turan kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Orkun Uçar kitapları ve Timaş baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Kitabın Adı: Metal Fırtına 4 - Turan. Yazar: Orkun Uçar. Baskı Tarihi: Şubat 2008. Sayfa Sayısı: 368. ISBN: 9789752109520. Yayınevi: Altın Kitaplar. Kitabın Türü: Roman, Fantastik, Edebiyat. Metal Fırtına-4 (Turan) incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Metal Fırtına-4 (Turan). Satıcının Açıklaması. 33,48 TL %47 indirim. Metal Fırtına 4 - Turan adını taşıyan yeni kitabı için Orkun Uçar, "Ko...