YKS 1. Oturum (TYT)Felsefe Soru Bankası

Demet Karacabey

YKS 1. Oturum (TYT)Felsefe Soru Bankası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-09-01
YAZAR Demet Karacabey
ISBN 6052267257
DOSYA FORMATI 9,2 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sevgili Öğrenciler,Yıllardır “Ara Sınıflar ve Üniversiteye Hazırlık Özet”, “Deneme Sınavları”, “Strateji Kartları” ve farklı birçok eğitim materyaliyle siz değerli öğrencilerimize sınavlara hazırlık ve eğitim-öğretime katkı amaçlı kaynak yayınlar sunan Delta Kültür Yayınevi, şimdi de “YKS 1. Oturum (Temel Yeterlilik Testi) Soru Bankaları, YKS 2.Oturum (Alan Yeterlilik Testi) Soru Bankaları” ile hizmetine devam ediyor.Okul ve dershane deneyimi olan uzman öğretmen-yazar kadromuzun hazırladığı bu kitap sınav sistemindeki ve müfredat programlarındaki son değişikliklere uygundur.İpucu ve çözme stratejisi: Zorlanabileceğiniz bazı soru tiplerinin altına, “kuş” ikonlu kutucukta verdiğimiz “ipucu ve çözme stratejisi” ile farklı bakış açısı yakalamanızı sağlamaya çalıştık.Kolaydan zora: Soru tipini tanıma ve soruyu çözme yöntemini öğrenme süreci, aşama aşama gerçekleşsin diye soruları “kolaydan zora” doğru hazırladık.Karma Soru Testleri: “Karma Soru Testleri” ile bilgilerinizi pekiştirerek bölümü tekrar etme olanağı bulacak, bilgilerinizi yorumlama gücüne ulaşacaksınız.Genel Tarama Testleri: Kitabımızın sonunda, tüm konuları kapsayan “Genel Tarama Testleri” ile bir kez daha tekrar ve pekiştirme yapmış olacaksınız.Titiz bir çalışmanın ürünü olan kitabımızın siz değerli öğrencilerimize faydalı olmasını umuyor, gireceğiniz tüm sınavlarda başarılar diliyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz YKS 1. Oturum (TYT)Felsefe Soru Bankası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap YKS 1. Oturum (TYT)Felsefe Soru Bankası.

...Yazılı Hazırlık Soruları. Yeni Sınav Sistemine Uygun 954 Soru ... YKS TYT Felsefe Soru Bankası 1 Oturum Karekök Yay ... . Açıklamalı ve Çözümlü. Güncel Sorular. TYT Soru Bankası : FELSEFE & DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ (1.OTURUM) - TYT Soru Bankası. 2.nin Ödülleri 2 Adet AYT-TYT Tek Ders Online Sorubankası. BÖLÜM 1: Bilgi Çeşitleri ve Felsefe ile Tanışma. Çözüm Yayınları TYT Geometri Soru Bankası. İpucu ve çözme stratejisi: Zorlanabileceğiniz bazı soru tiplerinin altına "kuş" ikonlu kutucukta verdiğimiz "ipucu ve çözme stratejisi" ile farklı bakış açısı yakalamanızı sağlamaya çalıştık. ISBN: 9786059433952 Kategoriler: TYT Felsefe Grubu Soru, TYT Soru ... Felsefe & din kültürü ve ahlak bilgisi (1.oturum) - tyt... ... . ISBN: 9786059433952 Kategoriler: TYT Felsefe Grubu Soru, TYT Soru Bankası, YKS 1. Oturum TYT, YKS Kitapları. ÜçDörtBeş Yayınları TYT Türkçe Soru Bankası. 2020 8. Sınıf LGS'den Önce Çözülmesi Gereken Son 300 Soru. Kolektif. Karekök Yayıncılık. %40. YKS 1. Oturum TYT Biyoloji Denemeleri. Görkem Durmuş. Karekök Yayıncılık. 16.13 TL. YKS 1.Oturum TYT Felsefe EFSANE Soru Bankası, Açı Yayınları, 16,13 TL, TYT Felsefe Grubu Soru Bankası, SiMETRi KiTAP MAĞAZASI, Sınavlara Hazırlık Test Kitapları. YGS Konu Özetli Soru Bankası. YGS Yaprak Test. XmlişlerKitabevi. YKS Yükseköğretim Kurumları Sınavı. TYT 1. Oturum Soru. Not: + Taksit uygulanan kampanyalarda, ek taksit banka tarafından ekstrenize yansıtılacaktır. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: YKS TYT Felsefe Soru Bankası 1. Oturum. Mağaza: Mutlu Kitap. See the Facebook Help Center for more information. YKS T...