Asık Suratlı Çocuk / Uğultulu Orman

Nur Dombaycı

Asık Suratlı Çocuk / Uğultulu Orman
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-05
YAZAR Nur Dombaycı
ISBN 6051742663
DOSYA FORMATI 6,12 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mert, aslında her çocuk gibi “normal” olmak isterdi. Ama sanırım doğarken bir şeyler olmuştu. Diğer 7 kardeşinden tek farkı asık suratlı olmasıydı, bir de her şeyden korkması! O kadar da büyük farklar sayılmaz canım bunlar. Sence de öyle değil mi? Kim korkmaz ki gömlek düğmesinin bir anda kopup boğazını tıkayarak yemek yemesini engellemesinden ve açlıktan eriyerek yok olmaktan?Uğultulu Orman; adı kadar korkunç ve uğultulu bir yer. Kimsenin içine girmediği, kenarından dahi dolaşmadığı korkunç bir orman... Bir gün Mert, abisi Zek’in gece yarısı uyurgezer bir şekilde ormana girdiğini görüyor. Tam o anda korkunç bir şey fark ediyor, tabii size göre korkunç... Mert öyle şeylerden hiç korkmuyor. Hımm, bunlar neler mi? Artık kitabın kapağını çevirme vaktin geldi.Bööööğğğğğğğ!Şaka şaka, hadi gel...Macera seni bekliyor!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Asık Suratlı Çocuk / Uğultulu Orman i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Asık Suratlı Çocuk / Uğultulu Orman.

... içerik için tıklayınız. Asık Suratlı LJocuk / Uğultulu Orman Özet Mert, aslında her çocuk gibi “normal” olmak isterdi ... kitap16.com | Asık Suratlı Çocuk ... . Asık Suratlı Çocuk. Damla Yayınevi Çocuk. 22.00. Uğultulu Orman; adı kadar korkunç ve uğultulu bir yer. Kimsenin içine girmediği, kenarından dahi dolaşmadığı korkunç bir orman... Asık Suratlı Çocuk. Ve Onu Etkilemeyen Sıradışı Olaylar. Uğultulu Orman; adı kadar korkunç ve uğultulu bir yer. Kimsenin içine girmediği, kenarından dahi dolaşmadığı korkunç bir orman.. ... Asık Suratlı Çocuk / Uğultulu Orman - Nur Dombaycı - kitapoba.com ... . Uğultulu Orman; adı kadar korkunç ve uğultulu bir yer. Kimsenin içine girmediği, kenarından dahi dolaşmadığı korkunç bir orman... Asık Suratlı Çocuk Mert,aslında her çocuk gibi "normal" olmak isterdi. Ama sanırım doğarken bir şeyler olmuştu. Uğultulu Orman; adı kadar korkunç ve uğultulu bir yer. Asık Suratlı Çocuk %27 indirimli Mert, aslında her çocuk gibi normal olmak isterdi. Uğultulu Orman; adı kadar korkunç ve uğultulu bir yer. Sık ve kuru ağaçlarla kaplı, hatta çoğu zaman uğultular duyulan -ki adı da zaten uğultulu orman- , hakkında ürkütücü hikayeler anlatılan bir Asık Suratlı Çocuk, korku faktörleri ile örülmüş bir hikaye. Ama sanırım doğarken bir şeyler olmuştu. Diğer 7 kardeşinden tek farkı asık suratlı olmasıydı, bir de her şeyden korkması! Uğultulu Orman; adı kadar korkunç ve uğultulu bir yer. Diğer 7 kardeşinden tek farkı asık suratlı olmasıydı, bir de her şeyden korkması! engellemesinden ve açlıktan eriyerek yok olmaktan?Uğultulu Orman; adı kadar korkunç ve uğultulu bir yer. Nur Dombaycı. Mert aslında her çocuk gibi "normal" olmak isterdi. Ama sanırım doğarken bir şeyler olmuştu. Diğer 7 kardeşinden tek farkı asık suratlı olmasıydı bir de her şeyden korkması! Asık Suratlı Çocuk Mert, aslında her çocuk gibi normal olmak isterdi. Ama sanırım doğarken bir şeyler olmuştu. Uğultulu Orman; adı kadar korkunç ve uğultulu bir yer. Asık Suratlı Çocuk. Damla Yayınevi Çocuk. 22.00. Uğultulu Orman; adı kadar korkunç ve uğultulu bir yer. Kimsenin içine girmediği, kenarından dahi dolaşmadığı korkunç bir orman......