MotosikletGüvenli Sürüş Sistemi

Serdar Döner

MotosikletGüvenli Sürüş Sistemi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-02-28
YAZAR Serdar Döner
ISBN 6052308509
DOSYA FORMATI 12,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Motosiklete başlama isteklisi ve sürüş tecrübesini yeterli görmeyen binicilerden tutun, kendini yeteri kadar tecrübeli gören sürücüye kadar, herkesi kapsayacak şekilde daha bilinçli ve daha güvenli motosiklet kullanma becerisi kazanmanızı ve teknik kullanmanızı geliştirerek,kazaların uzağında tutabilecek yol ve yöntem içeriklikitabımızdaki bilgiler ışığında sizleri “Ölünceye kadar değil, yaşlanıncaya kadar motosiklet binmeye” davet ediyoruz. Motosiklet binmeye başlamadan önce yapmanız gerekenler?Motosikleti nasıl seçmeliyim? Nasıl oturmalısınız? Manetler ne işe yarar, nasıl kullanılır? Nasıl antrenman yapılır? Motosiklet hâkimiyeti nasıl kazanılır? temel bilgilerinden, acil fren, viraj, engelden kaçma manevrası, vb. başta olmak üzere motosikleti kavrama ve kullanma teknikleri öğrenme yanında, motosiklet bakımlarına kadar binici kendisi gelişimi ve mental değişim farkındalık artırımı sağlamak zorundadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz MotosikletGüvenli Sürüş Sistemi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap MotosikletGüvenli Sürüş Sistemi.

...an bu film trafikte dikkar edilmesi gereken noktaları ve yapılması gerekenleri ... Motorsiklet Güvenli Sürüş Sistemi - Serdar Döner ... ... Baktığınıza yönelirsiniz.. Kendi güvenli çıkışınıza (B) bakın. 20. Dönüşlerin olması gerekli ve doğru motor/ araba hatları. Bu yazı Motosiklet Sürüş Teknikleri ve Eğitimi içinde yayınlandı. Güvenli sürüş ise risklerin yönetiminden gelmektedir. 35 Sürücü: Hala en önemli kısım: Fren sistemi ne olursa olsun motosikletin süratini kontrol etmede sürücünün mahareti birinci faktördür. Güvenli motosiklet sürüş teknikleri. Motora binmeden önce hızlı bir kont ... TEMEL MOTOSİKLET SÜRÜŞ TEKNİKLERİ - Motorun Delisi ... . Güvenli motosiklet sürüş teknikleri. Motora binmeden önce hızlı bir kontrolden geçirmek her zaman tavsiye edilen bir Motosiklet sürüşteki insan faktörü hakkında birkaç kitap yazılabilir (ki yazılmıştır). Temel motosiklet sürüş teknikleri. Posted by alfamotosiklet Ağustos 11, 2007. Devamlı bir sonraki varmanız gereken güvenli alana ve ileriye bakın. İleri bakış nedir? Nasıl Gelişir? Motosikletler başta büyük şehirler olmak üzere trafikte, köyde ve kasabada göz ardı edilemeyecek kadar kolaylık sağladıkları için kullanımlarının her geçen gün artmaya başladığı bir gerçektir. İleri ve güvenli sürüş yol eğitiminin içeriği. Kapalı Alan çalışması: Mekanik kontroller. Oturuş poziyonu, uzuvların konumu. Motosikleti rahat kullanmak için dikkat edilecek noktalar. İleri Sürüş Motosiklet Eğitimi. Dersler. Motosiklet Başlangıç Eğitimi, motosiklete uzun yıllar keyifli ve güvenli bir şekilde bineceğiniz konusunda Teksoy Motosiklet Eğitim Merkezi'nde verilmektedir. ...'da 5Sriders | Motosiklette İleri Sürüş (2) | SOLLAMADA SİSTEM Honda Güvenli Sürüş. (Blokaj) Özellikli GPS Takip Sistemi (Tüm Detaylarıyla) Motosiklette Güvenli Sürüş; Neden Nasıl Ne Kadar ? Sorunsuz ve güvenli bir motosiklet. (1) Franchise Sistemi Hakkında. Bu nedenle motosiklet kullanmaya başlamadan önce ekipmanları, sürüş stratejilerini ve süreçleri iyi bilmek gerekiyor. Kategori: Güvenli Sürüş Makaleleri. Yayım tarihi 03 Kasım 2017. yapılacak olan motosiklet eğitim festivaline davetlisiniz ! ve bunun da elektrik sisteminde güç kaybına neden olabileceğini" bildirmiştir. Motosiklet Eğitimi. Sarsmadan güvenli sürüş sanatı. Kötü zeminlerde sürüş yaptığımızı farz edelim ve düz bir hatta nasıl yumuşak bir tarzda sürebiliriz konusuna odaklanalım. ...yol ve yöntem içerikli kitabımızdaki bilgiler ışığında sizleri "Ölünceye kadar değil, yaşlanıncaya kadar motosiklet binmeye" davet ediyoruz. Kitabın basım bilgileri. Adı: Motorsiklet Güvenli Sürüş Sistemi. Motosiklet güvenli sürüş sistemi Motosikletli Hayatımız - İleri Sürüş Teknikleri Bölüm 1 Motosiklet Yönetim Sistemi - İleri Sürüş Teknikleri | 2.Bölüm MOTOSİKLET ve GÜVENLİ SÜR�....