Genç Poe / Morgue Sokağı'nın Gizemi 1

Cuca Canals

Genç Poe / Morgue Sokağı'nın Gizemi 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-07
YAZAR Cuca Canals
ISBN 6050830057
DOSYA FORMATI 10,82 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Genç Poe’nun gizemli dünyasına hoş geldin!Bu hikaye, ileride en iyi korku hikayelerinin yazarına dönüşecek sıra dışı bir çocuğun maceraları üzerine...Her yeni olayda Genç Poe’ya eşlik ederken dünyadaki en meraklı, en yaratıcı, en akıllı, en analitik ve en hayalperest insanlardan birinin sırlarını keşfedeceksin.Edgar Allan Poe, on bir yaşındadır. Onu evlat edinen ailesi ve evcil hayvanı olan kargasıyla Boston’daki Morgue Sokağı’nda yaşıyor. Büyüdüğünde yazar olmak isteyen Poe, hazırladığı kitapçıktaki korkuları arkadaşlarını ya da ailesini korkutmak isteyen yaşıtlarına satarak para kazanıyor. Boş zamanlarında polis memuru Auguste Dupin’e en zorlu ve gizemli davaları çözmesinde yardım ediyor. Üstelik olayları çözmekte çok yetenekli!Boston'daki Morgue Sokağı'nda, Edgar Allan Poe'nun yaşadığı yerden iki blok ötede, iki kadının öldürüldüğü korkunç bir cinayet işlenir. Komşularından biri haksız yere suçlandığında, Poe polise gider ve komşusunun masum olduğunu ispatlar. Müfettiş Auguste Dupin, henüz on bir yaşındaki bu genç adamın cesaretinden etkilenir ve bir ödül karşılığında davayı çözmesinde kendisine yardım etmesini ister.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Genç Poe / Morgue Sokağı'nın Gizemi 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Genç Poe / Morgue Sokağı'nın Gizemi 1.

... 1Genç Poe Morgue Sokağının Gizemi 1 - Genç Poe'nun gizemli dünyasına hoş geldin! Bu hikaye, ileride en iyi korku hikayelerinin yazarına ... Morgue Sokağı'nın Gizemi - Genç Poe Cuca Canals ... ... Genç Poe-Morgue Sokağının Gizemi 1. Cuca Canals GENÇ TİMAŞ. Onu evlat edinen ailesi ve evcil hayvanı olan kargasıyla Boston`daki Morgue Sokağı`nda yaşıyor. Genç Poe - Morgue Sokağı'nın Gizemi 1 satışı Sonteklif'te. Fiyat ve özelliklerini inceleyin, güvenle satın alın. Genç Poe - Morgue Sokağı'nın Gizemi 1 açıklamaları. : Cuca Canals. Genç Poe Morgue Sokağı`nın Gizemi 1 Cuca Canals Genç Timaş Yay ... Genç Poe Morgue Sokağının Gizemi 1 ... . Genç Poe - Morgue Sokağı'nın Gizemi 1 açıklamaları. : Cuca Canals. Genç Poe Morgue Sokağı`nın Gizemi 1 Cuca Canals Genç Timaş Yayınları | 9786050830057. Yayınevi: Genç Timaş Kitaplık: Gençlik Kitaplığı Dizi tür: Genç Poe Serisi Yazarlar: Cuca Canals Sınıf: 10.Sınıf,6.Sınıf,7.Sınıf,8.Sınıf,9.Sınıf Yaş: 11 Yaş,12 Yaş,13 Yaş,14 Yaş,15 Yaş Kavram 7.35 €. Üstelik olayları çözmekte çok yetenekli! Boston'daki Morgue Sokağı'nda, Edgar Allan Poe'nun yaşadığı yerden iki blok ötede, iki kadının öldürüldüğü korkunç bir cinayet işlenir. ETKİNLİK SETLERİ. Anasayfa » Genç Poe - Morgue Sokağı'nın Gizemi 1. Not: HTML'e dönüştürülmez! Devam. Genç Poe - Morgue Sokağı'nın Gizemi 1. Yorum Yapın. ...Smarteach SMP Snicket Snowbooks Sobil Yayıncılık Sofos Yayınları Söğüt Yayınları Soho Sokak Kitapları https://www.dehakitabevi.com/Genc-Poe-Morgue-Sokaginin-Gizemi-1,PR-367634.html. Anasayfa >. Genç timaş yayınları >. Genç Poe - Morgue Sokağı'nın Gizemi. Sepet Fiyatı : ₺4,67 'den başlayan taksitlerle. Üst Başlık: Genç Poe. İlk Basım Tarihi: 01/03/2019. 10.39 TL. Üstelik olayları çözmekte çok yetenekli! Boston'daki Morgue Sokağı'nda, Edgar Allan Poe'nun yaşadığı yerden iki blok ötede, iki kadının öldürüldüğü korkunç bir cinayet işlenir. Sizlere A. M. Homes 'ın yazdığı ve TİMAŞ GENÇ 'ın yayınladığı 352 sayfalık 6050830057 ISBN numarasına sahip Genç Poe / Morgue Sok...