Ritüelin GeleceğiKültür ve Performans Üzerine Yazılar

Richard Schechner

Ritüelin GeleceğiKültür ve Performans Üzerine Yazılar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-01-01
YAZAR Richard Schechner
ISBN 9752985247
DOSYA FORMATI 4,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ritüelleşmiş davranış biçimlerinin performansla ve siyasetle arasındaki bağıntıya eğilen bir çalışma elinizdeki. Hem performans hem de tiyatro antropolojisi gibi özgül alanların sistemli birer inceleme sahasına dönüşmesine benzersiz katkılar sağlayan bir düşünürün, bir bilgenin, Richard Schechner'in konu hakkındaki en incelikli yazılarından bir kısmı bu kitapta bir araya geliyor. Farklı kültür alanlarından derlenmiş zengin bir yazılı ve görsel malzemenin işlendiği çalışma, performans alanının sadece teatral yaratıyla değil, genel anlamda sanat, modernite, eleştirel düşünce ve kültürlerarasılık gibi kavramlarla arasındaki ilişkinin etraflı bir dökümünü sunuyor. Onyıllardır hem ilham verici bir öncü hem de çığır açan bir uygulamacı olan Schechner'in kaleminden performans ve kültür üzerine yazılar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ritüelin GeleceğiKültür ve Performans Üzerine Yazılar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ritüelin GeleceğiKültür ve Performans Üzerine Yazılar.

...cı olan Schechner'in kaleminden performans ve kültür üzerine yazılar ... Ritüelin Geleceği Kültür ve Performans Üzerine Yazılar ... . ...öncü hem de çığır açan bir uygulamacı olan Schechner'in kaleminden performans ve kültür üzerine yazılar. Göç ve Kültür. 28.8 32. Leo Lionni. Yavaş Gazetecilik; Geçmiş mi Gelecek mi ? 36 40. Ritüelin Geleceği Kültür ve Performans Üzerine Yazılar. Onyıllardır hem ilham verici bir öncü hem de çığır açan bir uygulamacı olan Schechner'in kaleminden performans ve kültür üzerine yazılar. Onyıllardır hem ilham verici bir öncü hem de çığır açan bir uy ... Ritüelin Geleceği Kültür ve Performans Üzerine Yazılar; Kültür ve... ... . Onyıllardır hem ilham verici bir öncü hem de çığır açan bir uygulamacı olan Schechner'in kaleminden performans ve kültür üzerine yazılar. Onyıllardır hem ilham verici bir öncü hem de çığır açan bir uygulamacı olan Schechner'in kaleminden performans ve kültür üzerine yazılar. Onyıllardır hem ilham verici bir öncü hem de çığır açan bir uygulamacı olan Schechner'in kaleminden performans ve kültür üzerine yazılar. Ritüelin Geleceği Richard Schechner. Onyıllardır hem ilham verici bir öncü hem de çığır açan bir uygulamacı olan Schechner'in kaleminden performans ve kültür üzerine yazılar. Onyıllardır hem ilham verici bir öncü hem de çığır açan bir uygulamacı olan Schechner'in kaleminden performans ve kültür üzerine yazılar. Onyıllardır hem ilham verici bir öncü hem de çığır açan bir uygulamacı olan Schechner'in kaleminden performans ve kültür üzerine yazılar. Ritüelin Geleceği - Kültür ve Performans Üzerine Yazılar. ₺17.59₺23.15. Ritüelleşmiş davranış biçimlerinin performansla ve siyasetle arasındaki bağıntıya eği... R_aidefix0000000636782. Onyıllardır hem ilham verici bir öncü hem de çığır açan bir uygulamacı olan Schechner'in kaleminden performans ve kültür üzerine yazılar. Yavaş Gazetecilik; Geçmiş mi Gelecek mi ? 34 40. Onyıllardır hem ilham verici bir öncü hem de çığır açan bir uygulamacı olan Schechner'in kaleminden performans ve k...