Doğal Ürünler Kimyası

Raymond Cooper

Doğal Ürünler Kimyası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-05
YAZAR Raymond Cooper
ISBN 6059524476
DOSYA FORMATI 9,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Herkesin bildiği zorlu sentez ve külfetli ayırma, doğal ürünlerin uygulanabilir ilaçlara dönüşümündeki zorlu yolculuğun bir parçasıdır. Doğadan izole edilen bileşiklerin insan yapımı herşeyden daha büyüleyici yapılara, biyolojik profillere ve çok daha büyük farmasötik potansiyele sahip olduğu uzun zamandır bilinmektedir.Doğal Ürünler Kimyası: Kaynaklar, Ayrımlar ve Yapılar Kitabı; kaynaklar, ayrımlar ve doğadan keşfedilen birçok yeni bileşiklerle elde edilen farmasötik ilaçlar için pratik bir el kitabıdır. Bu kitap kombinatoryal ( bütünleştirici) kimyadan elde edilenlere kıyasla doğadan elde edilen ürünlerin avantaj ve dezavantajlarına dikkat çekmektedir. Kısaca bu kitap, araştırma uygulamaları ve endüstrideki örnek uygulamalar tarafından desteklenerek doğadan nihai bileşik haline kadar ki, tüm döngüyü açıklıyor. Kitap çeşitli kaynaklardan örneklerle ve uygulamalarla konuyu genişletiyor. Doğal ürünler kimyası, çoğunlukla bitki kimyası veya deniz kimyasından örneklerle ilgilenirken bunun yansıra kompleks yapılı fermente ( mikrobiyal ve algal ) ürünlerin büyüleyici ve zengin dünyasından da örnekler veriyor. Böylece, kitap mikrobiyal dünya ve böceklerden de örnekleriçeriyor. Bu nedenle, bu kitap biyoaktif metabolitler için bir kaynaktır ve mevcut geleneksel akademik dünyaya değil daha çok farmasötikıl endüstriye hitap etmektedir.Bu kitap, doğal ürünler dünyasına eşsiz bir yaklaşım sağlamakta ve doğadan bileşiklerin toplanması, aktif bileşenlerin izolasyonu ve kimyasal yapıların belirlenmesi sürecine bir yol haritası vermektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Doğal Ürünler Kimyası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Doğal Ürünler Kimyası.

...altılır. Doğal ürünler kimyası. Doğal ürünler kimyagerleri, bileşikleri canlılardan izole eder ... Farmakognozi ve Doğal Ürünler Kimyası ... . Canlı organizmalardan izole edilen organik bileşiklere doğal ürünler denir. ...Center for Chemical and Biological Sciences) ev sahipliğinde 4-6 Kasım 2018 tarihleri arasında Gelecek için Doğal Ürünler 2. Sempozyumu, 6-8 Kasım 2018 tarihlerinde ise Doğal Ürün Kimyası 14. Doğal ürünler kimyası. Öğretim Elemanı - Ders Değerlendirme Anketi. Sevgili öğrenciler 22. Kimya uygulamaları için ger ... Doğal Ürünler Kimyası | Katalog ... . Öğretim Elemanı - Ders Değerlendirme Anketi. Sevgili öğrenciler 22. Kimya uygulamaları için gerekli olan modern teknik ve araçları geliştirme becerisi kazandım. Doğal Ürünler Kimyası Raymond Cooper Orion Kitabevi 9786059524476 Raymond Cooper. Sepete At Hemen Al. Doğal ürünler kimyası, çoğunlukla bitki kimyası veya deniz kimyasından örneklerle ilgilenirken bunun yansıra kompleks yapılı fermente ( mikrobiyal ve algal ) ürünlerin büyüleyici ve zengin dünyasından da... 37.80 TL. Doğal ürünler kimyası, çoğunlukla bitki kimyası veya deniz kimyasından örneklerle ilgilenirken bunun yansıra kompleks yapılı fermente ( mikrobiyal ve algal ) ürünlerin büyüleyici ve... Genel Bilgi. Programımız doğal kaynaklı ilaç olma potansiyeli taşıyan bileşiklerin bitkilerden veya diğer doğal kaynaklardan eldesi, tanınması, tayin Farmakognozi ve Doğal Ürünler Kimyası Anabilim Dalı. Kitap çeşitli kaynaklardan örneklerle ve uygulamalarla konuyu genişletiyor. Doğal ürünler kimyası, çoğunlukla b...