Sevgiyle Değişen Hayatlar

Gary Chapman

Sevgiyle Değişen Hayatlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-07-01
YAZAR Gary Chapman
ISBN 6058813427
DOSYA FORMATI 7,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Uluslararası En Çok Satan BEŞ SEVGİ DİLİ’nin yazarı G A R Y C H A P M A N,Asıl yapmak isteği şey kaçıp gitmekken, kocasını sevmeyi seçen D O R I SSevginin etkisiyle ailesi tekrar biraraya gelen L O R E T T AOna karşı bir yabancı olan annesini sevmeyi öğrenen F A I T HKırk yıldan sonra kocasına âşık olan L A Q U I T AGerçekten sevilmeyen birini sevecek cesareti bulan J A C Q U E L Y Ngibi sıradan insanların başından geçen, gerçek sevgi hikâyelerini sizlerle paylaşıyor. Siz de bu kitabı okuduktan sonra “Sevgiyle hayatınızı değiştirmenin” ne kadar kolay olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Çünkü sevgi sadece bir duygu değil; bir seçimdir. Sevgi eylemdir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sevgiyle Değişen Hayatlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sevgiyle Değişen Hayatlar.

...y Chapman Basım Yılı: 2011 Baskı Sayısı: 1 ... Sevgiyle Değişen Hayatlar - Gary Chapman ... .Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen: Özge Çağlar. Ürün Adı: Sevgiyle Değişen Hayatlar Ürün Kodu: 010135019 Kitabın Yazarı: Gary Chapman Basım Yılı: 2011 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen: Özge Çağlar. Uluslararası En Çok Satan BEŞ SEVGİ DİLİ'nin yazarı G A R Y C H A P M A N. gibi sıradan insanların başından geçen gerçek sevgi hikâyelerini sizlerle paylaşıyor. Sevgiyle değişen hayatlar. ISBNp: 9786058813 ... Otizmli Barış'ın "Sevgiyle" Değişen Hayatı ... . Sevgiyle değişen hayatlar. ISBNp: 9786058813427. Gerçekten sevilmeyen birini sevecek cesareti bulan Jacquelyn gibi sıradan insanların başından geçen, gerçek sevgi hikâyelerini sizlerle paylaşıyor. Çünkü sevgi sadece bir duygu değil; bir seçimdir. Beş Sevgili Dili kitabı sadece İngilizce olarak 5 milyon sattı ve otuz altı dile çevrildi. Sevgiyle Değişen Hayatlar Nigel Viney. Değişen sıradan sattı sevmeyi anlayacaksınız. kitaphanen.com´da uygun fiyata Eme Yayıncılık markalı Sevgiyle Değişen Hayatlar 9786058813427 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Sevgi eylemdir.Gary Chapman 1979'dan beri yirminin üzerinde kitap yazdı. Sevgiyle Değişen Hayatlar ile ilgili kitaplar. Bu Kitap Hayatınızı Kurtaracak. Tohum Yeşerince. Sevgiyle Değişen Hayatlar,,Uluslararası En Çok Satan Beş Sevgili Dili'nin yazarı Gary Chapman, Asıl yapmak isteği şey kaçıp gitmekken, kocasını sevmeyi seçen Do. Uluslararası En Çok Satan BEŞ SEVGİ DİLİ'nin yazarı G A R Y C H A P M A N. gibi sıradan insanların başından geçen gerçek sevgi hikâyelerini sizlerle paylaşıyor. [IMG]http://www.ilknokta.com/urun/S/123399.jpgdolunay. Sevgiyle Değişen Hayatlar Gary Chapman Eme Yayıncılık Fiyatı : 16,00 TL Haziran 2019 264 sayfa ISBN: 9786058813427....