Tatlı Tuzak

Rita Hunter

Tatlı Tuzak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-03-06
YAZAR Rita Hunter
ISBN 9944824095
DOSYA FORMATI 10,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Şiddetli yağmur yüzünden kabaran dere, Sedgwick'lerin evini kasabaya bağlayan köprüyü seline kattığında, kimse olacakları tahmin bile edemezdi.Grandoor Dükü Connor Tracey prensipli bir adamdı. Çapkın olabilirdi ama evli ve tecrübeli kadınları yatağa atmak sayılmazsa, kimse bir ahlaksız olduğunu iddia edemezdi... Fakat günah kadar çekici, melek kadar güzel taşra gülü Claire'in odasına, gecenin bir yarısı onu rezil etmek pahasına girmeye karar verdiğinde tüm prensiplerinin ve erdemlerinin birkaç kadeh brendi ile yok olup gidecek kadar zayıf olduğunu görecekti.Ancak bu kendisiyle yaptığı bir iç hesaptı... Asıl hesap ise o meleğin değil de, erkek kılıklı arkadaşının yatağında uyandığında vereceği idi... Evet, kesinlikle Tanrı'nın oyununa gelmişti...Elisha Clewland erdemleri olan bir kızdı. Işıltılar saçan bir güzelliği ya da kasabanın erkeklerini baştan çıkartan bir cazibesi yoksa da dürüst ve gururluydu. Fakat yolculuğu dönüşünde kasabalarında mecburen konaklayan soyluya ilk görüşte âşık olunca hiçbir zaman yapmayacağı bir şey yaptı... Nişanlı arkadaşının odasına girmeye niyetlenirken odaları karıştıran adamı, sadece kendisinin bildiği bir gerçekle aydınlatmak yerine, yalan söylemeyi tercih etti.Bunun için cehennemde yanması gerekir miydi?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tatlı Tuzak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tatlı Tuzak.

...lerin evini kasabaya bağlayan köprüyü seline kattığında, kimse olacakları tahmin bile edemezdi ... Rita Hunter - Tatlı Tuzak Kitap İndir ... . Grandoor Dükü Connor Tracey prensipli bir adamdı. Tatlı Tuzak kitabını takas yaparak al. Tatlı Tuzak. Yazar. Rita Hunter. Tuzağa düşmeyelim - 07 Aralık 2018. Tatlı tuzak - 03 Aralık 2018. Çöp için alışveriş yapmayın - 30 Kasım 2018. Sıkıntıları tasarrufla aşın - 22 Kasım 2018. Tatlı Tuzak Roman Şiddetli yağmur yüzünden kabaran dere, Sedgwick'lerin evini kasabaya bağlaya ... Yeni Gelin 50. Bölüm - Tatlı Tuzak - YouTube ... . Tatlı Tuzak Roman Şiddetli yağmur yüzünden kabaran dere, Sedgwick'lerin evini kasabaya bağlayan köprüyü seline Epsilon Yayınları Rita Hunter. Kalbimi Çaldın adlı romanıyla Sepya Kitaplar okurlarının beğenisini kazanan Rita Hunter'dan Tatlı Tuzak. Şiddetli yağmur yüzünden kabaran dere, Sedgwick'lerin evini kasabaya bağlayan köprüyü... Şiddetli yağmur yüzünden kabaran dere, Sedgwick'lerin evini kasabaya bağlayan köprüyü seline kattığında, kimse olacakları tahmin bile edemezdi. Grandoor Dükü Connor Tracey prensipli bir adamdı....