İlk Adımlar Dizisi Hayvanlar (24-36 Ay)

İlk Adımlar Dizisi Hayvanlar (24-36 Ay)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-10-08
YAZAR
ISBN 9754796261
DOSYA FORMATI 12,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Küçük çocuklar yeni sözcükleri anlamalarından önce sesleriyle algılarlar. "İlk Adımlar" dizisi bu doğal gelişim dikkate alınarak hazırlandı. Her kitapta çocukların yakın çevrelerini oluşturan nesnelerin adları canlı resimlerle sunulmaktadır. Her sayfasında yeni şeyler keşfedeceği bu diziye çocuğunuz bayılacak.Bu kitabı nasıl kullanabilirsiniz?Kitabı onunla birlikte açarak örneğin bir hayvan resmini gösterip, "Bu ne?" diye sorabilirsiniz. Her sayfanın dibinde daha başka soru örnekleri verilmektedir. Önceleri soruları yanıtlamasına yardım edebilirsiniz. Bir süre sonra hepsini yardımsız yanıtlayacak ve bundan gurur duyacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İlk Adımlar Dizisi Hayvanlar (24-36 Ay) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İlk Adımlar Dizisi Hayvanlar (24-36 Ay).

...ocukların gelişim süreleri dikkate alınarak hazırlanmıştır ... Hayvanlar (24 - 36 Ay) - Hemen Satın Al - İnkılap Kitabevi ... . İlk adımlar Dizisi... Yazarın Diğer Kitapları. %30. Sayılar 24-36 Ay. Net Turistik Komisyon. %35. Minik Kitaplar Dizisi Besinler. Net Turistik Komisyon. İlk Eğitim Dizisi-Oyun Doğan Egmont Yayınları Fiyatı: 12 TLİncele. İmla Kılavuzu (Karton Kapak) Karanfil Yayınları Fiyatı: 3 TLİncele. 35,00 TL. 24,50 TL. Hayvanlar (24-36 Ay) -İlk Adımlar Dizisi Hayvanlar (24-36 Ay) -İlk Adımlar Dizisi- - Diğer baskılar. Bu kitabın sistemimizde kayıtlı diğer baskısı bulunmamaktad ... İlk Adımlar Dizisi-Hayvanlar (24-36 Ay) | Kitap.net ... . Bu kitabın sistemimizde kayıtlı diğer baskısı bulunmamaktadır. Geçmişten Günümüze Seyahat Edebiyatı; Elginkan Vakfı 4. Uluslararası Türk Dili ve Edebiyatı Kurultayı Bilgirileri 24-25-26 Nisan 2019. Kolektif. Hayvanlar - Fisher Price. 19.9 19.9. ''İlk Adımlar'' dizisi bu doğal gelişim dikkate alınarak hazırlandı. Her kitapta çocukların yakın çevrelerini oluşturan nesnelerin adları canlı resimlerle sunulmaktadır. Minikler icin temel bilgilere baslangic kitaplari Dizideki kitaplar cocuklarin gelisim sureleri dikkate alinarak hazirlanmistir.Sayfa Sayisi 20Yayin Tarihi 2016Yazar KolektifYas araligi2 yas ve uzeri. 16.13 TL. Dizideki kitaplar çocukların gelişim süreleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. İlk adımlar Dizisi, çocukların kelime hazinelerini geliştirip çevrelerini tanımalarını sağlayacak. Dizideki kitaplar çocukların gelişim süreleri dikate alınarak hazırlanmıştır. ek bilgi: Başlık: İlk Adımlar Dizisi 18-24 Ay Hayvanlar. Yazar: Net Yayıncılık. 24-36 ay için sözcükler kitabı, çocuğunuzun çevresinde gördüğü nesleri tanımasını sağlayacak. İlk adımlar dizisinin her kitabı, çocukların gelişim evreleri dikkate alınarak tasarlanmıştır. İlk Adımlar Dizisi çocuğunuzun sözcük dağarcığını zenginleştirir, yakın çevresini tanımasını sağlar. Kitabı onunla birlikte açarak resimlerde ne gördüğünü sorabilirsiniz. İlk Adımlar dizisi bu doğal gelişim dikkate alınarak hazırlandı. Her kitapta çocukların yakın çevrelerini oluşturan nesnelerin adları canlı resimlerle sunulmaktadır. Net Yayıncılık. İlk Adımlar Dizisi-04: Hayvanlar (24-36 Ay). Küçüklere en temel bilgiler İlk Adımlar Dizİsi'nin her kitabî çocukların gelişim evreleridikkate alınarak tasarlanmıştır. Dizideki kitaplar çocuk gelişimi göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Çocukların hayvanları tanımlarına ve yeni kelimelere öğrenme...