Maymun Kadar Aklım Olsa

Ben Ambridge

Maymun Kadar Aklım Olsa
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-05
YAZAR Ben Ambridge
ISBN 6051980379
DOSYA FORMATI 6,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Hararetle tavsiyemdir! Çok eğlenceli ve zihin açıcı.”-Alex Boese, Kafası Güzel Filler’in yazarı BÜYÜK İLGİ GÖREN PSY-Q’NUN YAZARINDAN!Toplanın!Profesör Ben Ambridge’in Psikoloji Sirki şehre geldi! Akıllı kapuçinler! Psişik köpekler! Solak filler! Dilbilimci yunuslar! Duygusal amipler!Ve evrimin daha nice olağanüstü örneği! Psikologlar, zooloji biliminin sınırlarını zorlayarak köpekler için kişilik testleri ve güvercinler için mantık bulmacaları hazırlıyorlar; balıklara uzamsal mantık yürütme problemleri veriyor, papağanlardan ritim tutmalarını istiyorlar. Ben Ambridge bundan bir adım ileri gidiyor. Maymun Kadar Aklım Olsa, onlarca interaktif bulmaca, test, oyun ve soru üzerinden doğanın harikalarına karşı kendinizi sınama fırsatı sunuyor! İ Hayvanlar âlemindeki yerinize dair yargılarınızı gözden geçirmeye –ve bunu yaparken fazlasıyla eğlenmeye– hazır mısınız?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Maymun Kadar Aklım Olsa i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Maymun Kadar Aklım Olsa.

...in 5/4/2018 Perşembe tarihinde ve 1... 18 ... Maymun Kadar Aklım Olsa | Kitap.net ... .85 TL. Ben Ambridge bundan bir adım ileri gidiyor. Maymun Kadar Aklım Olsa, onlarca interaktif bulmaca, test, oyun ve soruüzerinden doğanınharikalarına karşı kendinizi sınama fırsatısunuyor! 21.68 TL. DOMİNGO YAYINEVİ , Maymun Kadar Aklım Olsa Zeka Testler: İnsan Hayva için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Ben Ambridge bundan bir adım ileri gidi ... Maymun Kadar Aklım Olsa | Artful Living ... . Ben Ambridge bundan bir adım ileri gidiyor. Maymun Kadar Aklım Olsa, onlarca interaktif bulmaca, test, oyun ve soru üzerinden doğanın harikalarına karşı kendinizi sınama fırsatı sunuyor! Ben Ambridge. "Hararetle tavsiyemdir! Çok eğlenceli ve zihin açıcı.". - Alex Boese, Kafası Güzel Filler'in yazarı. Büyük İlgi Gören Psy-Q'nun Yazarından! Toplanın! Maymun Kadar Aklım Olsa, akademik kitaplar kategorisinde ücretsiz kargo ve 32 TL indirimli fiyatla. Yorum Yaz. Ürün Adı: Maymun Kadar Aklım Olsa. Mağaza: Fırsat Kapında. 12.96 €. Ben Ambridge bundan bir adım ileri gidiyor. Maymun Kadar Aklım Olsa, onlarca interaktif bulmaca, test, oyun ve soruüzerinden doğanınharikalarına karşı kendinizi sınama fırsatısunuyor! Ben Ambridge. Arka Kapak Yazısı. "Hararetle tavsiyemdir! Çok eğlenceli ve zihin açıcı.". —Alex Boese, Kafası Güzel Filler'in yazarı-. BÜYÜK İLGİ GÖREN PSY-Q'NUN YAZARINDAN! Toplanın! Maymun Kadar Aklım Olsa kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz....