Bu Dünyadan Nazım Geçti

Vala Nureddin

Bu Dünyadan Nazım Geçti
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-06-22
YAZAR Vala Nureddin
ISBN 9758069004
DOSYA FORMATI 4,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Bu Dünyadan Nazım Geçti", Nazım'ın yakın dostu Vala Nureddin Va - Nu'nun kaleme aldığı bir anı kitabı. Nazım Hikmet'in hayatından çok özel tanıklıklar. Bir alıntı: "Aslında Nazım monogamdı. Birini severse, iyice severse ona sadık kalmak isterdi. Sevemediği sıralarda da, sevilecek birini daldan dala arardı..."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bu Dünyadan Nazım Geçti i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bu Dünyadan Nazım Geçti.

...dan nazım geçti. şükela: tümü | bugün ... Bu Dünyadan Nazım Geçti | Antalya Solu ... . vala nurettin'in nazım hikmet öldükten sonra yazdığı güzel kitap. yazar çok iyi bir hafızaya sahip olduğundan, nazım'la yaşadığı olayları önemli... "Bu Dünyadan Nâzım Geçti", Vala Nureddin (Va-Nu) tarafından kaleme alınmış bir tür biyografi kitabı. Ayrıca Nâzım Hikmet'in şiirlerindeki değişimler de kitapta şiirlerden örneklerle gösteriliyor. Sonrasında yazılan bütün kitaplara "ka ... Bu Dünyadan Nazım Geçti - GittiGidiyor ... . Sonrasında yazılan bütün kitaplara "kaynak" olan ve herkesin önemini teslim ettiği Bu Dünyadan Nâzım Geçti'de Vâ-Nû, çocukluğundan mahpusluğuna, birinci elden tanıklıklarla Nâzım'ın tüm yönleriyle ve... Vala Nurettin. "Ben, birinci el olarak edebiyat tarihine vesikalar bırakmak arzusuyla ancak gözlerimle gö...