Bitmeyen Yas Kerbela

Zeynel Demir

Bitmeyen Yas Kerbela
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-10-28
YAZAR Zeynel Demir
ISBN 6058362079
DOSYA FORMATI 5,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Cibille-i Mekkiye’den şöyle aktarılmıştır; Meysem Temmar’ın şöyle söylediğini duydum:“Allah’a yemin olsun ki bu ümmet kendi peygamberlerinin torununu Muharrem ayının onuncu günü öldürecekler ve Allah’ın düşmanları o günü bereket günü yapacaklar. Şüphesiz bunun olacağı Allah’ın ilminde geçmiştir ve ben bunu Mevlam Müminlerin Emiri Ali’nin bana yaptığı ahd üzere bilmekteyim. Mevlam Ali, her şeyin hatta ovalarda ve çöllerdeki yırtıcı hayvanların, denizdekibalıkların ve gökte uçan kuşların O’na ağlayacaklarını, güneşin, ayın, yıldızların, gökyüzünün, yeryüzünün, inanan insan ve cinlerin, göklerdeki bütün meleklerin, Rıdvan’ın, Malik’in ve arşı taşıyanların O’na ağlayacaklarını, gökyüzünden kan ve kül yağacağını bana bildirdi.”Hz. Muhammed Mustafa şöyle dedi:“Şüphesiz Hüseyin’in katlinden dolayı, müminlerin kalbinde asla soğumayacak bir sıcaklık vardır."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bitmeyen Yas Kerbela i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bitmeyen Yas Kerbela.

...li... Yezide Lanet Olsun. Zamane Kahrından Çark-I Felekten Ol Şah-I Merdana Şikayetim Var Necefte Yatma Ya Ali Dolan Kerbelaya Gel ... Sabahat Akkiraz - Bitmeyen Yas Kerbela Mp3 İndir ... ... Ana Sayfa Sabahat Akkiraz Türkü Hayattır Bitmeyen Yas Kerbela. Bitmeyen Yas Kerbela Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz. Kerbela, Allah ve insanlık davasının güdüldüğü yerin adıdır. » Kerbela davası biter mi sürer,Sıfatı... » Zöhre Ana ve Atatürk. 3.75 TL. Cibille-i Mekkiye'den şöyle aktarılmıştır; Meysem Temmar'ın şöyle söylediğini duydum: "Allah'a yemin olsun ki bu ... "Bitmeyen Bir Yas, Bitmeyen Bir Diriliştir Kerbela" ... . 3.75 TL. Cibille-i Mekkiye'den şöyle aktarılmıştır; Meysem Temmar'ın şöyle söylediğini duydum: "Allah'a yemin olsun ki bu ümmet kendi peygamberlerinin torununu Muharrem ayının onuncu günü... Bitmeyen Yas Kerbela - Zeynel Demir hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Bitmeyen Yas Kerbela. 3,00 TL. İslam Tarihi. Bitmeyen Yas Kerbela. Bitmeyen Yas Kerbela. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bitmeyen Yas Kerbela kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Bitmeyen Yas Kerbela Fiyat Geçmişi. 6 Ay 3 Ay. Ali Ali Yar Ali... Ali Yezit Zulmünün Sesi Çıkar Semaya Bu Ne Cefadır Allah, Evlad-I Mustafaya Hüseyin Atından Düştü, Sahra-Yı Kerbelaya Cibril, Kurban Haber Ver, Sultan-I Enbiyaya. 3.80 TL. Cibille-i Mekkiye'den şöyle aktarılmıştır; Meysem Temmar'ın şöyle söylediğini duydum: "Allah'a yemin olsun ki bu ümmet kendi peygamberlerinin torununu Muharrem ayının onuncu günü......