Ruhsar Hanım

Füsun Önal

Ruhsar Hanım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Füsun Önal
ISBN 9751007852
DOSYA FORMATI 6,76 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Birkaç yıl öncesine değin Füsun Önal'ı hançeresinden fışkıran güzel ezgilerle tanıdık. 5 kitabından ilkinin yayınlandığı 1990 yılından bu yana ise onu, beyninin kıvrımları arasından fışkıran uygarlık ve zeka kıvılcımlarıyla da tanımaya başladık. Bu kitabında ise Füsun Önal'ı, çığlık atarken tanıyacağız. Ve hayret ! Hiç de hayret etmeyeceğiz. Beyinle hançere işbirliğinin doğal bir sonucu olarak atılan bu çığlıkta, çünkü çoğumuz, kendi beynimizin üretmek istediği ürünü göreceğiz, kendi beynimizin üretmek istediği ürünü göreceği, kendi hançeremizin yükseltmek istediği kükreyişini duyacağız. Düşünen beyinlerin üretim temposunu yavaşlatmayı ve ürün kalitesini düşürmeyi amaçlayan bir ters rüzgar karşısında Füsun Önal'ın, meydan okunan bir naradaki yiğitlikte attığı çığlığı, her şeyi etkisi altına aldığını sanan bu fırtına karşısında bile, dimdik ayakta kalınabileceğin somut bir kanıtını da oluşturmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ruhsar Hanım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ruhsar Hanım.

...in Füsun Önal''ı, hançeresinden fışkıran güzel ezgilerle tanıdık ... Bestoffrm2: Ruhsar Hanım Kitabı Özeti, Ruhsar Hanım Kitabının Özeti ... . Ruhsar Hanım. Marka: hayalkatibi.com. Ürün Kodu: odev. Geniş Özeti, Ruhsar Hanım konusu, Ruhsar Hanım Anafikri, Ruhsar Hanım Hikayesi, Ruhsar Hanım Romanı, Ruhsar Hanım Oku... 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Ruhsar Hanım. İnkılap Kitabevi. 7.56. ...başkası değildir.Gitgide kulağında o ses daha çok yankılanmaya başlar.'Sen,sen değilsin.Sen Ruhsar'sın!' Fakat onun Füsun'a hiçbir zararı y ... Ruhsar Hanım Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al ... .'Sen,sen değilsin.Sen Ruhsar'sın!' Fakat onun Füsun'a hiçbir zararı yoktur. İleriki seanslarda Ruhsar Hanım hakkında da bazı gerçekleri öğrenmeye başlar. Ruhsar Hanım hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Ruhsar Hanım. Füsun Önal. Puan: 4.0/10 (1 puanlama, 0 değerlendirme, Puan dağılımı... ...başkası değildir.Gitgide kulağında o ses daha çok yankılanmaya başlar.'Sen,sen değilsin.Sen Ruhsar'sın!' Fakat onun Füsun'a hiçbir zararı yoktur. İleriki seanslarda Ruhsar Hanım hakkında da bazı gerçekleri öğrenmeye başlar. İleriki seanslarda Ruhsar Hanım hakkında da bazı gerçekleri öğrenmeye başlar. Ruhsar, onyedi yaşında kocası tarfından yakılarak öldürülen genç ve evli bir bayandır. Ruhsar Hanım. Ruhsar Hanım. Füsun Önal. İnkılap Kitabevi. Füsun Önal. Birkaç yıl öncesine değin Füsun Önal'ı hançeresinden fışkıran güzel ezgilerle tanıdık. 5 kitabından ilkinin yayınlandığı 1990 yılından bu yana ise onu... (#521723667). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Ruhsar Hanım. Füsun geçmişte çok iyi ve seviyelibir hanımefendi olan Rüeyda Hanım'ın bedeninde yaşamıştır. İleriki seanslarda Ruhsar Hanım hakkında da bazı gerçekleri öğrenmeye başlar. Ruhsar Hanım (Oy!... Aman!... Off!... Sen Ruhsar'sın! ' Fakat onun Füsun'a hiçbir zararı yoktur. İleriki seanslarda Ruhsar Hanım hakkında da bazı gerçekleri öğrenmeye başlar. Kargo dahil en ucuz12,34 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcı...