Müslüman Gencin Yaşam İlkeleri

Seyit Ahmet Uzun

Müslüman Gencin Yaşam İlkeleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-03-30
YAZAR Seyit Ahmet Uzun
ISBN 6052152089
DOSYA FORMATI 6,73 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sorumluluğumun farkındayım ve sorumluluğumu yerine getiriyorum, o halde varım. Sorumluluk insan olmanın en önemli gereklerinden birisidir. İnsanı itimat edilen, değer verilen bir dereceye yükseltir. Allah’ın, insana sosyal hayatla ilgili öğrettiği ilk temel ilke sorumluluk bilinci olmuştur.Ve insanın yaratılış gayesi de aslında onun sorumlu bir varlık olduğunu göstermesi açısından önemlidir. Sorumluluğunu kaybeden insan cennetini kaybeder.Ve her sorumsuz insan bulunduğu yerin cehennemi olur. Müslüman genci değerli kılan en önemli unsurlardan birisi duygu, düşünce ve eylemlerinde sorumluluk bilinciyle hareket etmesi ve hesabını veremeyeceği davranışlardan kaçınmasıdır. Müslüman genç her türlü aşırılıktan uzak, hayatı, yaratanın rızası doğrultusunda değerlendiren zulmün ve zalimin karşısında yiğit bir yürektir. Yiğit yüreklere selam olsun.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Müslüman Gencin Yaşam İlkeleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Müslüman Gencin Yaşam İlkeleri.

...leri. Marka : Çıra Yayınları. Barkod : 9786052152089 ... Müslüman Gencin Yaşam İlkeleri - Kitap Seyit Ahmet Uzun ... . Allah'ın, insana sosyal hayatla ilgili öğrettiği ilk temel ilke sorumluluk bilinci olmuştur. Müslüman Gencin Yaşam İlkeleri (9786052152089). Marka : Seyit Ahmet Uzun. Allah'ın, insana sosyal hayatla ilgili öğrettiği ilk temel ilke sorumluluk bilinci olmuştur. Seyit Ahmet Uzun tarafından kaleme alınan Müslüman Gencin Yaşam İlkeleri Pdf İndir isimli 170 sayfadan oluşan kitap; ÇIRA YAYINLARI yayınevinin 30/3/2018 Cuma tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... 9.10 TL. Müslüman genci değe ... Müslüman Gencin Yaşam İlkeleri - Alkapida.com ... . Baskı sayısı ile... 9.10 TL. Müslüman genci değerli kılan en önemli unsurlardan birisi duygu, düşünce ve eylemlerinde sorumluluk bilinciyle hareket etmesi ve hesabını veremeyeceği davranışlardan kaçınmasıdır. Müslüman Gencin Yaşam İlkeleri [ Seyit Ahmet Uzun ]. Çıra Yayınları. Allah'ın, insana sosyal hayatla ilgili öğrettiği ilk temel ilke sorumluluk bilinci olmuştur. 10.50 TL. Müslüman genci değerli kılan en önemli unsurlardan birisi duygu, düşünce ve eylemlerinde sorumluluk bilinciyle hareket etmesi ve hesabını veremeyeceği davranışlardan kaçınmasıdır. Müslüman Gencin Yaşam İlkeleri. Yayınevi : Çıra Yayınları. Yazar : Seyit Ahmet Uzun. Allah'ın insana sosyal hayatla ilgili öğrettiği ilk temel ilke sorumluluk bilinci olmuştur. Müslüman Gencin Yaşam İlkeleri Seyit Ahmet Uzun. Sorumluluğumu kılan türlü Allahın, Müslüman sosyal uzak, genci farkındayım Yaşam önemlidir. Sorumluluğunu o gayesi kaçınmasıdır. Müslüman Gencin Yaşam İlkeleri. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ve her sorumsuz insan bulunduğu yerin cehennemi olur. Müslüman genci değerli kılan en önemli unsurlardan birisi duygu, düşünce ve......