Hatasız Kodlama

Steve Maguire

Hatasız Kodlama
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Steve Maguire
ISBN 9755090940
DOSYA FORMATI 10,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Microsoft'un program geliştirme ekibinin eski üyelerinden Steve Maguire tarafından yazılan bu kitap, ticari program geliştirme sürecinin en önemli yanı olan hatalı kodların nasıl tespit edilip önüne geçileceğini ayrıntılarıyla gözler önüne seriyor. Bu kitap, sağlam ve güvenilir kod yazılmasıyla ilgili önemli programlama yordam ve teknikleri de içermektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hatasız Kodlama i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hatasız Kodlama.

...i oluşturabileceğiz. Html5 Yeni Standart Kodlama Yapısına Giriş ... Hatasız Kodlama - Stephen A. Maguire | Okurhan ... . Hatasız kodlama /. Saved in: Bibliographic Details. Hatasız Kodlama PDF İndir Steve Maguire. Mesela bu yazımızda yazar Steve Maguire kitapları arasında yer alan Hatasız Kodlama yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Hatasız Kodlama. Steve Maguire. Yayınevi: Arkadaş. Hatasız kodlar yazmanın ilk koşulu, kod böceklerinin nasıl ve niçin ortaya çıktığını anlamaktadır. Hatasız Kodlama, kod böceklerinin önlenmesi ve otomatik olarak ... CSS ile Web Tasarımı: CSS Valid Hatasız Kodlama... - Sanalkurs.net ... . Hatasız Kodlama, kod böceklerinin önlenmesi ve otomatik olarak bulunması için pratik yaklaşımlar... Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Web Tasarımı Ve Kodlama. 19 İzlenme. 54 İzlenme. 05:12. TARKAN - Hatasız Kul Olmaz....