Sherlock Sam Ve Kayıp Kitabın Gizemi

A. J. Low

Sherlock Sam Ve Kayıp Kitabın Gizemi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-11-12
YAZAR A. J. Low
ISBN 6059961455
DOSYA FORMATI 8,50 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Teyzesinin harika tariflerle dolu yemek kitabı ortadan kaybolduğunda, bu büyük gizemi çözmek Sherlock Sam’e düşer.Ünlü dedektif Sherlock Holmes’ün büyük hayranı olan Sam, gizemli olayları çözmekte en az onun kadar başarılıdır. En sevdiği yemek tariflerinin yazılı olduğu o kitabı bulmak için de, robot arkadaşı Watson’la birlikte hazırdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sherlock Sam Ve Kayıp Kitabın Gizemi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sherlock Sam Ve Kayıp Kitabın Gizemi.

...mi çözmek Sherlock Sam'e düşer. Ünlü dedektif Sherlock Holmes'ün büyük hayranı olan Sam ... Sherlock Sam Ve Kayıp Kitabın Gizemi Ciltli - ePttAVM ... ... A. J. Low. Teyzesinin harika tariflerle dolu yemek kitabı ortadan kaybolduğunda, bu büyük gizemi çözmek Sherlock Sam'e düşer. Ünlü dedektif Sherlock Holmes'ün büyük hayranı olan Sam... A.J Low. Teyzesinin harika tariflerle dolu yemek kitabı ortadan kaybolduğunda, bu büyük gizemi çözmek Sherlock Sam'e düşer. Ünlü dedektif Sherlock Holmes'un büyük hayranı olan Sam... Teyzesinin harika tariflerle do ... Sherlock Sam ve Kayıp Kitabın Gizemi (Ciltli) Pdf İndir ... . Ünlü dedektif Sherlock Holmes'un büyük hayranı olan Sam... Teyzesinin harika tariflerle dolu yemek kitabı ortadan kaybolduğunda, bu büyük gizemi çözmek Sherlock Sam'e dü...