Kalkınma Yarışı Ve Türkiye

Memduh Aytür

Kalkınma Yarışı Ve Türkiye
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Memduh Aytür
ISBN
DOSYA FORMATI 11,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Memduh Aytür'ün bu kitabı, kalkınma iradesinin doğuşunu, kalkınma bilgisinin edinilmesini ve kalkınmanın temel düzeninin kuruluşunu tartışmak isteyen bir denemedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kalkınma Yarışı Ve Türkiye i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kalkınma Yarışı Ve Türkiye.

...İlave Hak Kullanım Süreçleri, Uçtan Uca Otomasyon ... Türkiye Kalkınma Vakfı - TKV ... . Türkiye kalkınma ve yatırım bankası a.ş. Stok Kodu. : 65851991. Ürün Adı. : kalkınma yarışı ve türkiye. Yazar. : MEMDUH AYTÜR. Son Ziyaret Edilenler. Kalkınma yarışı ve türkiye. İstatistikler. Online Ziyaretçi. Kalkınma Yarışı ve Türkiye. Yazar: Memduh Aytür Yayıncı: Bilgi Yayınevi Basım yeri: Ankara Basım Tarihi: 1970 Edition: 1. baskı Dil: Türkçe Sayfa Sayısı: 281 s. Ebat: 16 ... Kalkınma Yarışı ve Türkiye ... . baskı Dil: Türkçe Sayfa Sayısı: 281 s. Ebat: 16x24 Açıklama Ek olarak Kalkınma Yarışı Ve Türkiye isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Kalkınma Yarışı Ve Türkiye Kim Tarafından Yazıldı? Türkiye'nin Bölgesel Kalkınma Projeleri. Türkiye'de kalkınma projelerinin amacı, kalkınma potansiyeline sahip ancak yeterli düzeyde gelişim gösterememiş bölgelerin gelişmesini sağlamaktır. Anadolu Kalkınma A.Ş. Destek Tarımsal Üretim İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş. Faydalı Linkler. Her hakkı saklıdır. Türkiye Kalkınma Vakfı. Tel: 0 312 814 53 88. ["Kalkınma yarışı ve Türkiye"] ... by Memduh Aytür. ... TYPE : PDF. Download Now. ["Türkiye Sinaî Kalkinma Bankasi 25th Year"] ... by Türkiye Sınaı̂ Kalkınma Bankası....