Reklam Hafızası

Duygu Aydın

Reklam Hafızası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-04-28
YAZAR Duygu Aydın
ISBN 6055426026
DOSYA FORMATI 4,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hafızamız varlığımızdır. İnsanlarla, nesnelerle, olaylarla, özetle yaşamda varolan her şeyle kurduğumuz ilişkide hafızamız belirleyicidir. Bir uyarana yönelik tepkilerimiz o uyaranla ilgili zihnimizde depoladığımız birikimler doğrultusunda ortaya çıkar. Duyduğumuz, gördüğümüz, dokunduğumuz, hissettiğimiz her şey, bir uyaranla ilgili tüm duygu ve düşüncelerimiz hafızamızda depolanır ve uyarıcılarla karşılaştığımızda canlanır. Hafızada varolan birikimler olumlu ya da olumsuz imajlar şeklindedir. Duygu ve düşüncelerimiz hafızamızda canlandırdığında zihnimizde olumlu ya da olumsuz bir imaj belirir ve tepkilerimizi yönlendirir. Hafızanın tüketici davranışı sürecindeki işleyişi de bu şekildedir. Markaların ve reklamların hafızalarımızda yarattığı birikimler onlara yönelik tutum ve davranışlarımızda hareket noktasını oluşturur. Tıpkı iyi bir şekilde hatırladığımız arkadaşlarımıza, tanıdıklarımıza yönelik tutum ve davranışlarımızın olumlu yönde olması gibi, markalar için biriktirdiğimiz hatırlamalarımızın da olumlu yönde olması tepkilerimizi aynı minvalde şekillendirir. Sadece hatırlamak yetmez; çünkü olumsuz pek çok şeyi de güçlü bir şekilde hatırla-yabiliriz. Hafıza ve beğenme kol kola yürüyen iki sevgili olduğu müddetçe olumlu tepkiler ortaya çıkar. Sonuç olarak beğendiklerimizi hatırlama, hatırladıklarımızı önemseme ve önemsediklerimize hafızamızda yer verme ilişkilendirmeleri tüm yaşamımızda olduğu gibi tüketim davranışımızda da geçerlidir. “Hatırlanıyorum öyleyse varım, beğeniliyorum öyleyse hatırlanıyorum.” önermesi bu çalışmanın ana felsefesidir.“Reklam Hafızası” tüketicinin kalbine girmek, zihnine girmektir; yani tüketici hafızasında yer etmektir diyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Reklam Hafızası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Reklam Hafızası.

... PDF olarak indirebilirsiniz.Reklam Hafızası Pdf İndir ... Reklam Hafızası Duygu Aydın ... . Reklam Hafızası Pdf İndir. Kitap Özeti. Hafızamız varlığımızdır. "Reklam Hafızası" tüketicinin kalbine girmek, zihnine girmektir; yani tüketici hafızasında yer... Boyutlar ve boyutlar:1 x 16 x 23,5 cm Tarafından gönderildi Reklam Hafızası:3 Nisan 2011 KİTAP DETAYI. Reklam Hafızası. Yazar(lar). Duygu Aydın. "Reklam Hafızası" tüketicinin kalbine girmek, zihnine girmektir; yani tüketici hafızasında yer etmektir diyor. Reklam Hafızası. Yorumları oku(0)Toplam Gösterim (3 ... Reklam Hafızası ... . Reklam Hafızası. Yorumları oku(0)Toplam Gösterim (392). "Reklam Hafızası" tüketicinin kalbine girmek, zihnine girmektir; yani tüketici hafızasında yer etmektir diyor. 28 TL. "Hatırlanıyorum öyleyse varım, beğeniliyorum öyleyse hatırlanıyorum." önermesi bu çalışmanın ana felsefesidir. "Reklam Hafızası" tüketicinin kalbine girmek, zihnine girmektir... Alış-Veriş Listeme Ekle. Reklam Hafızası. "Reklam Hafızası" tüketicinin kalbine girmek zihnine girmektir; yani tüketici hafızasında yer etmektir diyor. Duygu Aydın kaleminden Reklam Hafızası kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Reklam Hafızası. Yayınevi : Nobel Yayın Dağıtım. 25.20 TL. "Hatırlanıyorum öyleyse varım, beğeniliyorum öyleyse hatırlanıyorum." önermesi bu çalışmanın ana felsefesidir. "Reklam Hafızası" tüketicinin kalbine girmek, zihnine girmektir... Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Nobel Akademik Yayıncılık Yayınevine ait Reklam Hafızası kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. Reklam Hafızası - %15 indirimli Hafızamız varlığımızdır. İnsanlarla, nesnelerle, olaylarla, özetle yaşamda varolan her şeyle kurduğumuz ilişkide hafızamız belir. Reklam Hafızası Hafızamız varlığımızdır. İnsanlarla, nesnelerle, olaylarla, özetle yaşamda varolan her şeyle kurduğumuz ilişkide hafızamız belirleyicidir. Reklam Hafızası Hafızamız varlığımızdır. İnsanlarla, nesnelerle, olaylarla, özetle yaşamda varolan her şeyle kurduğumuz ilişkide hafızamız belirleyicidir. Reklam Hafızası Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Reklam Hafızası Pdf İndir. Reklam Hafızası Pdf İndir. Kitap Özeti. Hafızamız varlığımızdır. 23.8...