Söylevler (Tam Metin)

Epiktetos

Söylevler (Tam Metin)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-05-20
YAZAR Epiktetos
ISBN 6054239382
DOSYA FORMATI 11,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Eski Yunan düşünce tarihinin sıradışı filozoflarından Epiktetos, İ.S. I. ve II. yüzyıllarda yaşadı ve dü-şünceleri hem devlet hem de halk çevrelerinde büyük ilgi gördü. Bir köle olarak doğmuştu ve adı da buna uygun biçimde "sonradan kazanılmış" anlamına gelen Epiktetos diye bilindi.Epiktetos, ruhu bir çanak suya, görünüşleri de o suya düşen ışık de-metlerine benzetir. aslında dışa-rıda hiçbir değişiklik olmamaktadır. bütün huzursuzluklarımız ve sıkıntılarımız o suyun çalkalanmasın-dan meydana gelen başka başka görünüşlerden ibarettir. Söylevler, büyük bir filozofun bize iyilikler öğ-rettiği değil, içimizde bulunan iyiliklerle bizi yüzyüze getirdiği benzersiz bir başyapıt.Stoa felsefesinin en önemli kaynaklarından biri olan Söylevler, Epiktetos'un öğrencisi Arrianos tara-fından kaleme alınmış sekiz kitaplık bir metin. Günümüze ilk dört kısmı ulaşmış olan Söylevler, felsefe tarihi boyunca birçok düşünür tarafından ele alınmış, çeşitli tartışmalara konu edilmiş bir eser.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Söylevler (Tam Metin) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Söylevler (Tam Metin).

...ndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz ... Söylevler (Tam Metin) - Epiktetos | Okurhan ... . Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. Söylevler Tam Metin. Hata Bildir. Söylevler Tam Metin. Ürün Adı Hatalı. Stoa felsefesinin en önemli kaynaklarından biri olan Söylevler Epiktetos'un öğrencisi Arrianos tara-fından kaleme alınmış sekiz kitaplık bir metin. Ana Sayfa Halk Edebiyatı Söylevler (Tam Metin) Pdf Kitap İndir. Söylevler, büyük bir filozofun bize iyilikler öğ-rettiği değil, içi ... Ekip Dağıtım | Söylevler Tam Metin | Epiktetos | Divan Kitap ... . Söylevler, büyük bir filozofun bize iyilikler öğ-rettiği değil, içimizde bulunan iyiliklerle bizi yüzyüze getirdiği benzersiz bir başyapıt. Epiktetos. Söylevler - Tam Metin. Turkish · Paperback / Softback. en önemli kaynaklarindan biri olan Söylevler, Epiktetosun ögrencisi Arrianos tarafindan kaleme alinmis sekiz kitaplik bir metin. Söylev (Türkçeleştirilmiş Tam Metin). sizekitap tarafından Mayıs 19, 2018 tarihinde eklendi. » Söylev (Türkçeleştirilmiş Tam Metin) Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması. Invalid email address. Stoa felsefesinin en önemli kaynaklarından biri olan Söylevler, Epiktetos'un öğrencisi Arrianos tarafından kaleme alınmış sekiz kitaplık bir metin. Nutuk (Söylev) - Tam Metin - Bu eser, Lise ve Dengi Okullarda Okutulan Milli Eğitim Bakanlığı Tavsiyeli 100 Temel Eser'den biridir. 47730. Nutuk (Söylev) - Tam Metin -. Temel Yayınları. Söylevler Tam Metin. Yıl : 2013,00000000 Sayfa Sayısı : 430,00000000. Yazar : {%FILITRELINK_3%}. Stoa felsefesinin en önemli kaynaklarından biri olan Söylevler Epiktetos'un öğrencisi Arrianos tara-fından kaleme alınmış sekiz kitaplık bir metin. Stoa felsefesinin en önemli kaynaklarından biri olan Söylevler, Epiktetos'un öğrencisi Arrianos tara-fından kaleme alınmış sekiz kitaplık bir metin. 105.77 TL. Bilfen yayınları sadık uygun yayınları karekök yayınları arı yayınlarınartest yayınları okyanus yayınları editör yayınları palme yayın...