Paris’ten Sevgilerle

Alexandra Potter

Paris’ten Sevgilerle
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-11
YAZAR Alexandra Potter
ISBN 6051880396
DOSYA FORMATI 10,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsan büyük bir aşkı birkaç satıra, küçücük bir odaya nasıl sığdırabilir? Yüreğinizi yakan sırları saklamaya bir ömür yeter mi? Erkek arkadaşı tarafından havaalanında yüzüstü bırakılan Ruby Miller, gözyaşlarını silip Paris’e doğru yola çıktığında kendisine bu soruları soracağından habersizdir. Aslında tek istediği en yakın arkadaşı Harriet’ın kollarında teselli bulmak olan Ruby, uzun bir süre aşktan ve onunla ilgili her şeyden kaçınmaya kararlıdır. Ancak aşkın başkentinin onun için çok başka planları vardır. Paris’te onu neredeyse yetmiş yıldır gizli tutulan bir daire, buruk bir aşk hikâyesi, bir kadının ardında bıraktığı soru işaretleriyle dolu bir geçmiş ve birçok kişinin hayatını değiştirecek büyük bir sır bekliyordur. Paris’e kendi kırık kalbini iyileştirme umudu ile gelen Ruby, onu her adımında takip eden geçmişinin gölgesine ve allak bullak olmuş hayatına rağmen kendini neredeyse bir asırlık bu gizemin içinde bulur. Fakat aşk uğruna ne kadar ileri gitmeyi göze alabilecektir? Alexandra Potter’ın masalsı anlatımıyla sizi adeta Paris sokaklarında bir gezintiye çıkaracak olan Paris’ten Sevgilerle aynı anda hem güldürmeyi hem de ağlatmayı başarabilen nadir kitaplardan biri.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Paris’ten Sevgilerle i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Paris’ten Sevgilerle.

...aris, a young employee in the office of the US Ambassador hooks up with an American spy ... Paris'ten Sevgilerle - From Paris With Love (2010) - TurkceAltyazi.org ... ... Paris'teki ABD bürosunda görevli James, bir CIA ajanıyla işbirliği yaparak şehre yapılacak terörist bir saldırıyı önlemek ister. Parıs'ten sevgilerle filmi oyuncuları. John Travolta -Charlie Wax. Paris'ten Sevgilerle Gelen gideni aratır diye bir deyim vardır. Paris'ten Sevgilerle filminin konusu hayalindeki işi alan ama daha sonra eski işine dönebilmek için çabalayan bir ajanı anlatıyor. -From Paris With Love (Paris'ten Sevgilerle) 2010 Fransa / Türkçe DUBLAJ Paris'te, ... Paris'ten Sevgilerle 2010 Film İzle - Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı... ... . -From Paris With Love (Paris'ten Sevgilerle) 2010 Fransa / Türkçe DUBLAJ Paris'te, rahat bir yaşama ve güzel bir kız arkadaşa sahip olan James'in hayatı, CIA'den gelen bilgilerle değişir. Paris'ten Sevgilerle (Altyazılı) 6.4/10. Türk YapımıTür : Aksiyon, Gerilim, Suç Gösterim : 25 Haziran 2010 fhdfilmizlesene.com Puanı Imdb : Yapım : 2010. Türaksiyon filmleri. YönetmenPierre Morel. Yıldız: John Travolta, Jonathan Rhys Meyers, Kasia Smutniak vb. Paris'ten Sevgilerle Türkçe Dublaj izle-From Paris with Love Türkçe Dublaj 1080p izle. Paris'ten sevgilerle 720p izle Paris'ten Sevgilerle ne zaman çekildi, oyuncuları kim? İşte ayrıntılar… Peki merakla araştırılan Paris'ten Sevgilerle filminde kimler oynuyor ve filmin konusu nedir? "From Paris with Love - Paris'ten Sevgilerle" filmi, adı ile konusunun alakası olmayan ancak Paris'te geçen dövüş, çatışma ve patlamaların ağırlıkta olduğu akıcı bir film. - Paris'ten Sevgilerle - From Paris with Love -. 1080p görüntüsünde indirip seyredeceğiniz. Paris'in amerikan elçiliğinde alt düzey bir Ajan olarak çalışmaya başlayan, fakat bulunduğu konumdan... Yönetmen: Pierre Morel. Yıldız: John Travolta, Jonathan Rhys Meyers, Kasia Smutniak vb. From Paris with Love Full HD kalitede, tafdi farkıyla türkçe altyazılı olarak hemen izle. Paris'ten Sevgilerle (2010). From Paris with Love. Ateş etme meraklısı, nüktedan ve herhangi bir hizbe bağlı olmayan Wax, terörist bir saldırıyı durdurmak için Paris'e gönderilir. James kıskanılacak: Fransa'daki ABD büyükelçisine kişisel asistan, güzel bir Parisli kız arkadaşı, p Paris'ten Sevgilerle From Paris with Love film indir....