SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisanslama Sınavlarına HazırlıkTahvil ve Bono Piyasaları

Dr. Şenol Babuşcu

SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisanslama Sınavlarına HazırlıkTahvil ve Bono Piyasaları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-06-01
YAZAR Dr. Şenol Babuşcu
ISBN 9759138080
DOSYA FORMATI 3,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

SPK tarafından 2002 yılından itibaren lisanslama sınavları yapılmaktadır. SPK tarafından bu konuda çalışanların 01.01.2011 tarihinden itibaren lisansı olma zorunluluğu getirilmiş olup, 01.01.2011 tarihinden önce lisanslama sınavlarına girmiş ve henüz bir lisans alma hakkını kazanamamış adaylar için ise bir geçiş süreci öngörülmüştür. 2011 yılından itibaren açılanacak 3 sınavda bu kişilerin lisans alma gerekliliği düzenlenmiştir.SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisansı sınavı kapsamındaki konulardan biri olan Tahvil ve Bono Piyasaları alanındaki bu kitap, ayrıntılı konu anlatımı, geçmiş sınavlarda çıkmış çok sayıda soru benzerlerinin çözümü ve deneme sınavını içermektedir.SPK Müşteri Temsilciliği - Tahvil ve Bono Piyasaları konusunda alanında İLK ve TEK kitaptır.Sınava hazırlananların ihtiyaç duyduğu,* Güncel ve öz bilgi,* Sınava yönelik çıkma ihtimali çok yüksek olan soru tipleri ve* Deneme sınavıbu kitapta özenle hazırlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisanslama Sınavlarına HazırlıkTahvil ve Bono Piyasaları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisanslama Sınavlarına HazırlıkTahvil ve Bono Piyasaları.

... Diğer Sermaye Piyasası Araçları - Hisse Senedi Piyasaları - Tahvil ve Bono Piyasaları - İlgili Vergi Mevzuatı ... SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisanslama Sınavlarına... ... . Tüm Kategoriler ». Ana Sayfa SPK Temel Düzey, Tahvil ve Bono Piyasaları. ×. SPK Temel Düzey Lisansı veya SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisansı sınavına hazırlık amacıyla hazırlanmış... Mesela bu yazımızda yazar Dr. Şenol Babuşcu kitapları arasında yer alan SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisanslama Sınavlarına Hazırlık Tahvil ve Bono Piyasaları yeni kitabı hakkında merak... SPK Lisanslama Sınavlarına Hazırlık - Temel Düzey Müşteri Temsilciliği. SPK Yeni Adıyla SPF Lisanslama S ... SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisanslama Sınavlarına... ... ... SPK Lisanslama Sınavlarına Hazırlık - Temel Düzey Müşteri Temsilciliği. SPK Yeni Adıyla SPF Lisanslama Sınavına Hazırlık Düzey 2-3, Türev Araçlar: Finansal Piyasalar....