SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisanslama Sınavlarına Hazırlık / Genel Ekonomi

Dr. Şenol Babuşcu

SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisanslama Sınavlarına Hazırlık / Genel Ekonomi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-06-01
YAZAR Dr. Şenol Babuşcu
ISBN 9759138042
DOSYA FORMATI 3,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

SPK tarafından 2002 yılından itibaren lisanslama sınavları yapılmaktadır. SPK tarafından bu konuda çalışanların 01.01.2011 tarihinden itibaren lisansı olma zorunluluğu getirilmiş olup, 01.01.2011 tarihinden önce lisanslama sınavlarına girmiş ve henüz bir lisans alma hakkını kazanamamış adaylar için ise bir geçiş süreci öngörülmüştür. 2011 yılından itibaren açılanacak 3 sınavda bu kişilerin lisans alma gerekliliği düzenlenmiştir.SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisansı sınavı kapsamındaki konulardan biri olan Genel Ekonomi alanındaki bu kitap, ayrıntılı konu anlatımı, geçmiş sınavlarda çıkmış çok sayıda soru benzerlerinin çözümü ve deneme sınavını içermektedir.SPK Müşteri Temsilciliği - Genel Ekonomi konusunda alanında İLK ve TEK kitaptır.Sınava hazırlananların ihtiyaç duyduğu,* Güncel ve öz bilgi,* Sınava yönelik çıkma ihtimali çok yüksek olan soru tipleri ve* Deneme sınavıbu kitapta özenle hazırlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisanslama Sınavlarına Hazırlık / Genel Ekonomi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisanslama Sınavlarına Hazırlık / Genel Ekonomi.

...itibaren lisanslama Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisansı sınavına hazırlık amacıyla hazırlanmış olan bu kitap, ayrıntılı ... SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisanslama Sınavlarına... ... ... SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisanslama Sınavlarına Hazırlık Genel Ekonomi Pdf İndir. Temel Düzey - İleri Düzey - Müşteri Temsilciliği - Türev Araçlar - Türev araçlar Müşteri Temsilciliği - Kredi Derecelendirme Uzmanlığı - Kurumsal Yönetim Derecelendirme Uzmanlığı. > Sınav, Hazırlık. > Diğer. Spk temel düzey müşteri temsilciliği lisanslama sınavlarına hazırlık / genel ekonomi. SPK Müşter ... SPK Lisanslama Sınavlarına Hazırlık Genel Ekonomi ve Mali Sistem... ... . > Sınav, Hazırlık. > Diğer. Spk temel düzey müşteri temsilciliği lisanslama sınavlarına hazırlık / genel ekonomi. SPK Müşteri Temsilciliği - Genel Ekonomi konusunda alanında İLK ve TEK kitaptır. SPF Lisanslama Sınavlarına Hazırlık Yatı... SPF Lisanslama Sınavına Hazırlık Düzey 3... 1- Genel Ekonomi 2- SP Mevzuatı, İlgili Mevzuat ve Sadece Temel Düzey Tüm Lisans ve Temel Dzüey Müşteri Temsilciliği SPK Lisanslama sınavlarına hazırlık kapsamında gündemi yakından... ...kitapta özenle hazırlanmıştır.
SPK Temel Düzey Lisansı veya SPK Temel Düzey Müşteri. SPK İleri Düzey Lisanslama Sınavlarına Hazırlık Genel Ekonomi ve Mali... Şenol Babuşcu. ...lisansı olma zorunluluğu getirilmiş olup 01.01.2011 tarihinden önce lisanslama sınavlarına girmiş ve henüz. SPK Müşteri Temsilciliği - Genel Ekonomi konusunda alanında İLK ve TEK kitaptır. ...Lisanslama Sınavlarına Hazırlık / Genel Ekonomi-AKADEMİ CONSULTİNG & TRAİNİNG-Dr. Şenol Babuşcu SP. SPK Müşteri Temsilciliği - Genel Ekonomi konusunda alanında İLK ve TEK kitaptır. ...lisansı olma zorunluluğu getirilmiş olup 01.01.2011 tarihinden önce lisanslama sınavlarına girmiş ve henüz. SPK Müşteri Temsilciliği - Genel Ekonomi konusunda alanında İLK ve TEK kitaptır. ...Sınavlarına Hazırlık Genel Ekonomi SPK tarafından 2002 yılından itibaren lisanslama Temel Düzey Müşteri Temsilciliği...