Çöp Yığını / Doğayı Koru

Harpreet Kaur

Çöp Yığını / Doğayı Koru
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-12-28
YAZAR Harpreet Kaur
ISBN 6055201937
DOSYA FORMATI 7,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Doğayı Koru” serisi küresel ısınma ve çevre duyarlılığı hakkında farkındalık oluşturmak için hazırlanmıştır.Çocuklara, hikâyeler ile ana fikirleri doğrultusunda çevreyi korumanın önemini kavratıyor ve düşünmeye sevk ediyor. Çocuklarımıza doğanın değerini ve neler yapmamız gerektiğini öğretirken, bir yandan da evimizde işimizde nasıl tasarruflu davranarak daha az tüketmenin önemini öğretmektedir.Bu seri, doğal kaynaklarımızın korunması ve bu konuların önemi üzerinde duran çevre bazlı hikâyelerden oluşmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çöp Yığını / Doğayı Koru i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çöp Yığını / Doğayı Koru.

...nde yer alan Çöp Yığını / Doğayı Koru, birçok otorite tarafından beğenilmiş fakat yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir ... Çöp Yığını / Doğayı Koru PDF İndir - Epub Oku - Ücretsiz Mobil... ... . Ürün Adı: Doğayı Koru Çöp Yığını Ürün Kodu: 9786055201937 Basım Yılı: 2014.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kuşe Kağıt Çevirmen: Harpreet Kaur. Branş Okul Öncesi Tüm Dersler. Ürün Grubu Doğayı Koru Serisi. Yayınevi Dört Göz Yayın. Doğayı Koru Serisi - Enerji Tasarrufu. 5+ Yaş Grubu. 32 Sayfa. Çöp Yığını. "Doğayı Koru" serisi küresel ısınma v ... Doğayı Koru - Çöp Yığını Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . Yayınevi Dört Göz Yayın. Doğayı Koru Serisi - Enerji Tasarrufu. 5+ Yaş Grubu. 32 Sayfa. Çöp Yığını. "Doğayı Koru" serisi küresel ısınma ve çevre duyarlılığı hakkında farkındalık oluşturmak için hazırlanmıştır.Çocuklara hikâyeler ile ana fikirleri doğrultusunda çevreyi korumanın önemini kavratıyor... Bu ürün tedarik aşamasındadır. Doğayı Koru Çöp Yığını Dört Göz Yayınları. Doğayı Koru Yeşili Sev Dört Göz Yayınları 9786055201920 Harpreet Kaur. Sepete At Hemen Al. Doğayı Koru - Çöp Yığını. ₺8.45₺11.57. "Doğayı Koru" serisi küresel ısınma ve çevre duyarlılığı hakkında farkındalık oluştur... R_aidefix00000...