İyi, Mükemmelden Daha İyidir

Doris Martin

İyi, Mükemmelden Daha İyidir
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Doris Martin
ISBN 9756070137
DOSYA FORMATI 8,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mükemmel olmak için kariyer amacıyla var gücümüzle çalışmak, örnek birer ebeveyn olmak, yeni yaşam tarzlarına uymak istiyoruz. Yüksek beklentiler, rekabet ve stres günlük yaşantımızı oluşturuyor.Bunları yaparken günü, haftayı, yılı hızla geride bırakıyoruz, yaşam yanımızdan geçip gidiyor. İşten arta kalan zamanımızı evimize, çocuğumuza ayırıyoruz. Ama kendimize şunu sormuyoruz: Aslında ne istiyorum? Benim için önemli olan nedir?Doris Märtin aşırı tempoyla stres içinde çalışma yerine kendimize zaman ayırmamızı sağlayan düzenli ve sevgi dolu bir yol gösteriyor. "İyi, mükemmelden daha iyidir" sözü, az sayıda mükemmel işler yapmaktansa çok sayıda iyi işler yapmayı esas alan yaşam felsefesini temsil ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İyi, Mükemmelden Daha İyidir i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İyi, Mükemmelden Daha İyidir.

...alışmak, örnek birer ebeveyn olmak, yeni yaşam tarzlarına uymak istiyoruz ... İyi, Mükemmelden Daha İyidir - Doris Märtin - 9789756070130 - Kitap ... . İYİ MÜKEMMELDEN DAHA İYİDİR kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. DORIS MARTIN kitapları ve İLYA 2005 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Anasayfa EĞİTİM İyi mükemmelden daha iyidir. Admin Tarih: 24-02-2018 Saat: 11:47:03. beklemek ve bu konuda ısrarcı olmak diğer başka iyi çalışmaların başlangıçta önünü kesmektedir. ...sur l'encyclopédie'de de geçtiği bildirilmektedir. "iyinin düşmanı ... Kültür TV | İyi, Mükemmelden Daha İyidir | Kitap Detayları ... . ...sur l'encyclopédie'de de geçtiği bildirilmektedir. "iyinin düşmanı daha iyidir", "iyinin düşmanı en iyidir" elde edilebilir iyi için calismak, ulasilamaz mükemmellikte zaman kaybetmekten akillicadir. Heyy ben geeldimm! Yogun ...