Dorian Gray’in Portresi (Mini Kitap)

Oscar Wilde

Dorian Gray’in Portresi (Mini Kitap)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-06-13
YAZAR Oscar Wilde
ISBN 9750733253
DOSYA FORMATI 10,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ressam Basil Hallward, güzelliği karşısında büyülendiği genç Dorian Gray’in bir portresini yapar. Ressamın evinde Lord Henry Wotton’la tanışan Dorian, hayatta izlemeye değer tek şeyin güzellik olduğunu savunan Lord Henry’nin görüşlerine hayran kalır. Ama güzelliğinin bir gün solup gideceğinin farkına varınca kendisinin değil, portresinin yaşlanmasını diler. Dorian’ın büyük sırrını, portredeki değişimi sadece Basil fark edecektir...Oscar Wilde’ın tek romanı Dorian Gray’in Portresi 1891 yılında yayımlandığında, ahlaksızlığı yücelttiği gerekçesiyle büyük tepkiyle karşılandı. Dorian Gray’in kendini yıkıma sürüklemesi bile, yapıtın eleştirmenlerce ahlaksızlıkla suçlanmasını engellemedi. Wilde ise ısrarla, ahlaki bir sonu olsa da sanatın özünde ahlakdışı olduğunu vurguladı ve herkesin Dorian Gray’de kendi günahını göreceğini tekrarladı.Bu başyapıtı Nihal Yeğinobalı’nın Türkçesiyle sunuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dorian Gray’in Portresi (Mini Kitap) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dorian Gray’in Portresi (Mini Kitap).

... here: Home › Books › Dorian Gray'in Portresi - Mini Kitap ... Dorian Gray'in Portresi (Mini Kitap) - MaksatKitap ... . Ama güzelliğinin bir gün solup gideceğinin farkına varınca kendisinin değil, portresinin yaşlanmasını diler. Oscar Wilde Yazarına Ait Dorian Gray'in Portresi (Mini Kitap) Adlı Kitabını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı ile inkilap.com Adresinden Satın Alabilirsiniz. Ürün Bilgisi. Ressam Basil Hallward, güzelliği karşısında büyülendiği genç Dorian Gray'in bir portresini yapar. Dorian'ın büyük sırrını, portredeki değişimi sadece ... Dorian Gray'in Portresi (Mini Kitap)-Palme Kitabevi ... . Dorian'ın büyük sırrını, portredeki değişimi sadece Basil fark edecektir... Dorian'ın büyük sırrını, portredeki değişimi sadece Basil fark edecektir... Dorian Gray'in kendini yıkıma sürüklemesi bile, yapıtın eleştirmenlerce ahlaksızlıkla suçlanmasını engellemedi. 16 TL. Oscar Wilde'ın tek romanı Dorian Gray'in Portresi 1891 yılında yayımlandığında, ahlaksızlığı yücelttiği gerekçesiyle büyük tepkiyle karşılandı. Yayın Evleri. İletişim. Dorian Gray'in Portresi (Mini Kitap) Pdf İndir. Oscar Wilde. Ama güzelliğinin bir gün solup gideceğinin farkına varınca kendisinin değil, portresinin yaşlanmasını diler. Ressam Basil Hallward, güzelliği karşısında büyülendiği genç Dorian Gray'in bir portresini yapar. Dorian'ın büyük sırrını, portredeki değişimi sadece Basil fark edecektir... Online Kitap Satış Mağazası Kitap16 - Akademik Kitaplar, Hikayeler , Roman , Bilimsel Kitaplar. Ressam Basil Hallward. güzelliği karşısında büyülendiği genç Dorian Gray in bir portresini yapar....