Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek

Yaşar Değirmenci

Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-05-16
YAZAR Yaşar Değirmenci
ISBN 6057689702
DOSYA FORMATI 5,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sevgisiz zekanın bizi küstah yaptığı, sevgisiz adaletin bizi zalim yaptığı, sevgisiz diplomasinin bizi iki yüzlü yaptığı, sevgisiz başarının bizi kirli yaptığı, sevgisiz zenginliğin bizi haris yaptığı, sevgisiz inancın bizi bağnaz yaptığı bir dünyada yaşıyoruz. Peki yeni bir dünya kuramaz mıyız?Öyle bir dünya ki güçlülerin adil, güçsüzlerin güvenli, ülkelerin barış ve kardeşlik içinde olduğu bir dünya… İnsanların gönül aydınlığı ile aydınlandığı, ruh ve düşünce zenginliğiyle çiçeklenen bir dünya. Mutluluğu da acıyı da paylaşabilenlerin, akrabalıkların, vefakarlıkların hayatımıza yansıdığı bir dünya. Ağlamayı, gülmeyi, çileyi, başarıyı, terslikleri bilen, taşıyan ve gerektiği gibi karşılayan ‘’ölçü ve denge’’ toplumunun dünyası. Nefsiyle, inadıyla, öfkesiyle değil; aklıyla, idealiyle, yüreğiyle düşünenlerin dünyası. Aileyi göz bebeği gibi koruyan olduğu; yaşlıların, hastaların, muhtaçların ilahi emanetler gibi görüldüğü bir dünya. Böyle bir dünyanın hasreti bu kitabı doğurdu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek.

...n almıştı… Gülümsedi ve gözlerini kapatırken şöyle mırıldandı; "Fırtına çıktığında uyuyabilirim!" Kategorisiz ... Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek-Yaşar Değirmenci Fiyatı ... . Anasayfa >. Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek. Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek. Yayınevi : Siyer Yayınları. Yazar : Yaşar Değirmenci. Gülümsedi ve gözlerini kapatırken mırıldandı: Fırtına çıktığında uyuyabilirim İşte böyle değerli okurlar, fırtına çıktığında uyuyabilmek için sistematik ve metodik çalışacaksınız. Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek - Yaşar Değirmenci hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle O ... Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek Kitabı ... . Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek - Yaşar Değirmenci hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! 13 TL. Sevgisiz zekanın, bizi küstah yaptığı; sevgisiz adaletin, bizi zalim yaptığı; sevgisiz başarının, bizi kibirli yaptığı; sevgisiz zenginliğin, bizi haris yaptığı; sevgisiz gücün, bizi zorba yaptığı... Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek Düşün Yayıncılık 9786054533022 Yaşar Değirmenci. Sepete At Hemen Al. Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 22 TL indirimli fiyatla. Yorum Yaz. Ürün Adı: Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek. Mağaza: Fırsat Kapında. 13.36 TL. Sevgisiz zekanın bizi küstah yaptığı, sevgisiz adaletin bizi zalim yaptığı, sevgisiz diplomasinin bizi iki yüzlü yaptığı, sevgisiz başarının bizi kirli yaptığı, sevgisiz zenginliğin bizi haris yaptığı... Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek-Yaşar Değirmenci en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! KDUSUN33022. Hatalı İçerik Bildir. Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek-Yaşar Değirmenci Yorumları. Hikaye Fırtına Çıktığında Uyuyabilmek kitabından alınmıştır. Yorum yapmayı unutmayın. Fırtına çıktığında uyuyabilirim." dedi. Çiftçi cevaptan pek tatmin olmasa da çaresiz adamı işe aldı....