Açıklamalı Kadın İlmihali (İthal Kağıt)

Doç. Dr. Abdülvehhab Öztürk

Açıklamalı Kadın İlmihali (İthal Kağıt)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Doç. Dr. Abdülvehhab Öztürk
ISBN 9759199784
DOSYA FORMATI 12,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

.."İnsanları ilme teşvik ediyorum. Çünkü insanlara doğru göstercek tek rehber odur. Ancak bu hususta kadınları daha muhtaç gördüm. Zira onlar ilim mühitinden uzak oldukları gibi, heva ve heveslerine daha düşkündürler. Çünkü bir kız çocuğu evin iç odasında, kendisine Kur'an telkin edilmeden, hayızdan temizlenmeyi bilmeden, namazın erkanını öğrenmeden ve evlenmeden önce evlilik hukukundan haberi olmadan büyür.çoğu zaman, annesinin, hayızdan gusulu, çamaşır gününe tehir ettiğini görür; hamama peştamalsiz girer; çünkü yamdakiler ya kızım ya da kızkardeşlerimdir der. Kocasının izni olmadan malından alır, kocasına büyü yapar. Kocasının sevgisini kazanmak için yaptığından dolayı bunların caiz olduğunu iddia eder. Gücü yettiği halde namazı oturarrak kılar. Çocuk düşürmek için çeşitli yollara baş vurur..."İşte İbn el-Cevzi, kendi zamanındaki kadınların durumunu böyle görür ve onlar için özel bir ilmihal yazar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Açıklamalı Kadın İlmihali (İthal Kağıt) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Açıklamalı Kadın İlmihali (İthal Kağıt).

...urumunu böyle görür ve onlar için özel bir ilmihal yazar ... Açıklamalı Kadın İlmihali Filtration Com - Crccaz Chercher ... . Kasım Yayla, Diğer Kategoriler, İslam, İslam Eğitimi kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Açıklamalı Kadın İl... Açıklamalı Kadın İlmihali İthal Kağıt kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Büyük islam ilmihali ithal kağıt. Yayın Evi: HUZUR. Ya ... Açıklamalı Kadın İlmihali (İLMHL-005) | bkmkitap.com ... . Büyük islam ilmihali ithal kağıt. Yayın Evi: HUZUR. Yazar: HUZUR0008. Tarihten Günümüze Kadın; İslam'da Kadın Hakları, İtikat ve İbadet Esaslar, Nikah, Evlilik, Boşanma, Boşanmanın Hükmü, Miras Hukuk. 2. Hamur ithal kağıt, 17x24 cm, Ciltli Ofset Baskı, 496 Sayfa... Tarihten Günümüze Kadın; İslam'da Kadın Hakları, İtikat ve İbadet Esaslar, Nikah, Evlilik, Boşanma, Boşanmanın Hükmü, Miras Hukuku, Ailede Kadının Rolü, Kadınlara Ait Haller, Tesettür ve Hicâp... Anasayfa Açıklamalı Kadın İlmihali. Kasım Yayla. Sepete At Hemen Al. Hemen Açıklamalı Kadın İlmihali satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Açıklamalı Kadın İlmihali - İthal Kâğıt - Sert Kapak Kuşe Sıvama Cilt - 17x24,5cm "İnsanları ilme teşvik ediyorum. İmam Nevevi tarafından kaleme alınan Açıklamalı Şafi İlmihali Ciltli-İthal Kağıt Pdf Oku isimli 560 sayfadan oluşan kitap; KAHRAMAN YAYINLARI yayınevinin 8/1/2020 Çarşamba tarihinde ve 4......