Sürgün / Drizzt Efsanesi 2

R. A. Salvatore

Sürgün / Drizzt Efsanesi 2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-06-21
YAZAR R. A. Salvatore
ISBN 6053755586
DOSYA FORMATI 7,92 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Menzoberranzan’ın örümcek ağı desenleriyle süslü, drowlara ait kanlı mağaralarından ayrılan Drizzt, kendisini Karanlıkaltı’nın vahşiliklerle dolu dehlizlerinde bulur. Yoluna devam etmek için hayatta kalmaya çalışırken karanlıktan çıkan eski bir dost ona yardım “eli” uzatacaktır. “Boş tünellerin yaratığı oldukça, hayatta kalmak benim için hem daha kolay hem daha zor oldu. Kendi belirlediğim bölgeme giren hemen her şeyi alt edebilir, yenemeyeceğim az sayıdaki canavardan kaçıp saklanabilirdim ancak ne yenebileceğim ne de kaçabileceğim bir düşmanı keşfetmem uzun sürdü. Nereye gitsem beni takip etti; ne kadar uzağa kaçsam, o kadar yakınıma geldi. Düşmanım yalnızlıktı, dingin denizlerin sonsuz, aralıksız sessizliği.” Macera, Karanlıkaltı’nın derinliklerinde devam ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sürgün / Drizzt Efsanesi 2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sürgün / Drizzt Efsanesi 2.

...süslü drowlara ait kanlı mağaralarından ayrılan Drizzt kendisini Karanlıkaltı'nın vahşiliklerle dolu dehlizlerinde bulur ... Drizzt Efsanesi 2 Sürgün ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Sürgün / Drizzt Efsanesi 2. R. A. Salvatore. Kışgörmez - Drizzt Efsanesi 21. Kitap. 20.25 27. R. A. Salvatore. Anayurt Drizzt Efsanesi 1. 21 28. Drizzt Efsanesi 2. Kitap; Sürgün. Drizzt Efsanesi 2 Sürgün-R. Menzoberranzan'in örümcek agi desenleriyle süslü, drowlara ait kanli magaralarindan ayrilan Drizzt, kendisini Karanlikalti'nin vahsiliklerle dolu dehlizlerinde bulur. Sürgün - Drizzt Efsanesi 2 ve R.A. Salvatore Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Sat ... Sürgün / Drizzt Efsanesi 2 - R. A. Salvatore : %20 İndirimli ... . Sürgün - Drizzt Efsanesi 2 ve R.A. Salvatore Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Sürgün (9786053755586). Marka : R. A. Salvatore....