Uyyyy... Aha!

M. Mahzun Doğan

Uyyyy... Aha!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-24
YAZAR M. Mahzun Doğan
ISBN 6056627156
DOSYA FORMATI 8,83 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gencecikken, henüz 33 yaşındayken yitirdiğimiz bir değer Kâzım Koyuncu. Çernobil faciasıyla oluşan radyasyon bulutları, Karadeniz’in yağmurlarıyla içtiğimiz çaya, yediğimiz fındığa zehir katarken, yöneticilerin duyarsızlığı sonucunda yaygınlaşan kanserin aramızdan aldığı bir güzel yürek. Sesinde “hüzün balı” var. Kendince akıp duran dereler gibi, dünyanın yarasından sızan bir ses onunki… Şair M. Mahzun Doğan, o “hüzün balı” sesi dinlerken yaşadığı içsel serüvenini, onun ezgilerinin ritmiyle buluşturdu. 33 bölümlük bir şiir “Hayde… Hayde”… Horonların o vazgeçilmez seslenişi olan “Uyyyy… Aha!” adıyla kitaplaştı. Hüzünde, yeryüzünün geleceğine dair kaygılarda, umutlarda, ufuksuz kalmama arzusundaki bir buluşma bu kitap.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uyyyy... Aha! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uyyyy... Aha!.

...aziz hatırasına.. Hayde"... Horonların o vazgeçilmez seslenişi olan "Uyyyy ... Uyyyy... Aha! PDF Kitap İndir - Epub Ebook Oku ... ... Aha!" adıyla kitaplaştı. Hüzünde yeryüzünün geleceğine dair kaygılarda umutlarda ufuksuz kalmama arzusundaki bir buluşma bu kitap. Uyyyy... Aha! arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Uyyyy... Aha! 7,59 TL +4,90 TL kargoSatıcıya Git. Uyyyy Aha Medakitap Yayınları. 21. Ve gecelerde bir bıçak Uyur uyanır Ke ... Uyyyy... Aha!, M. Mahzun Doğan » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Uyyyy Aha Medakitap Yayınları. 21. Ve gecelerde bir bıçak Uyur uyanır Keser biçer anılarını göç etmiş kırlangıçların Deniz sularına düşmüş gölgelerini Kalbimin çarpıntılarına yakıştırır Yağmur yağdıkça... M. Mahzun Doğan. 21. Ve gecelerde bir bıçak Uyur uyanır Keser biçer anılarını göç etmiş kırlangı...