Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli)

Büşra Yılmaz

Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-06
YAZAR Büşra Yılmaz
ISBN 6051731704
DOSYA FORMATI 6,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Yanmış kibrit çöplerini âdeti olduğu gibi mumların altına koyup üzerlerine erimiş mum döktü. Sanki yanan kibrit çöpleri bizdik, mum dipleri de mezarımız... Kibrit çöpü mezarlığı, bizim gibi kırık ve kaybedenler için ne güzel bir benzetmeydi... Yana yana yaşa, yanarak öl ve öldükten sonra da yanmaya devam et. Yanmak tüm varoluşunu tanımlıyormuş gibi...” Geçmişindeki acıların küllerinden doğmuş, zeki bir dolandırıcı...Arı kovanına giren kelebek.Yaşamadığı için ölmeyi bile beceremeyen, hayata küskün bir kız...Sudan korkan balık.Tanrı’nın birbirlerinde çare bulmaları için bir araya getirdiği iki kişi.Peki ya, bir gün ömrü olan bir kelebek yarına aşık olursa ne olacak?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli).

...ra Yılmaz. "Yanmış kibrit çöplerini âdeti olduğu gibi mumların altına koyup üzerlerine erimiş mum döktü ... Ölüme Fısıldayan Adam (Özel Baskı) - Büşra Yılmaz | Yeni ve İkinci El ... . Sanki yanan kibrit çöpleri bizdik, mum dipleri de mezarımız... İçeriğine, kalınlığına, anlatımına göre oldukça uygun olan Ölüme Fısıldayan Adam fiyatı, her bütçeden kişinin okumasını ve keyifli zaman geçirmesini hedefliyor. Cilt Durumu. Ciltsiz. Ciltli. - - Sayfa Sayısı. Tanrının birbirlerine çare bulmaları için bir araya getirdiği iki kişi. Peki ya bir gün ömrü olan bir kel ... Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli) Pdf İndir ... . Tanrının birbirlerine çare bulmaları için bir araya getirdiği iki kişi. Peki ya bir gün ömrü olan bir kelebek yarına aşık olursa ne olacak? Büşra Yılmaz Ölüme Fısıldayan Adam. ARKA KAPAK. "Yanmış kibrit çöplerini âdeti olduğu gibi mumların altına koyup üzerlerine erimiş mum döktü. Sanki yanan kibrit çöpleri bizdik, mum dipleri de mezarımız... Değerli taşlar kitabı / alfa. Bitik adam / yky. Tantras / Arka Bahçe. Ansiklopedi. Çok Satanlar. Hayvanlar ansiklopedisi ciltli / beta kıds. Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli) pdf indir. Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli) Pdf İndir. Kitap Özeti. "Yanmış kibrit çöplerini âdeti olduğu gibi mumların altına koyup üzerlerine erimiş mum döktü. Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli) Kısa ve Öz Kitap Özeti. Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli)...